کد خبر: 2209 A

به مناسبت هفته دولت؛

این پروژه‌ها شامل تاسیس و راه‌اندازی 12 سایت wll، تاسیس هفت سایت BTS_MICRO تلفن همراه، تاسیس هفت سایت BTS تلفن همراه (ریپیتر)، نصب و راه‌اندازی هفت کافوی نوری 1024 شماره‌ای در شهرستان‌های بانه و سقز و تاسیس دو سایت BTS تلفن همراه است.

سنندج- ایلنا: مدیرعامل شرکت مخابرات کردستان از به بهره‌برداری رسیدن 30 طرح مخابراتی به مناسبت هفته دولت در استان خبر داد.

محمد سعید احمدی در گفتگو با ایلنا تصریح کرد: این طرح ها از محل اعتبارات شركت مخابرات استان در شهرها و روستاهای منطقه  و در راستای توسعه خدمات فنی و گسترش آنها، در استان کردستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گفته وی این پروژه‌ها شامل تاسیس و راه‌اندازی 12 سایت wll، تاسیس هفت سایت BTS_MICRO تلفن همراه، تاسیس هفت سایت BTS تلفن همراه (ریپیتر)، نصب و راه‌اندازی هفت کافوی نوری 1024 شماره‌ای در شهرستان‌های بانه و سقز و تاسیس دو سایت BTS تلفن همراه است.

احمدی به نقش محوری مردم در پیروزی انقلاب و ثبات حكومت جمهوری اسلامی ایران اشاره كرد و افزود: برنامه ها و اهداف سازمانهای دولتی و خصوصی باید مبنی بر نیاز و خواسته های جامعه طراحی شود تا رفاه و آسایش مردم فراهم شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات کردستان با اشاره به اینكه ثبات و پایداری هر كشوری وابسته به حمایت و پشتیبانی كل جامعه است،گفت: فلسفه وجودی دولت مردم است و خدمت به مردم و تامین رفاه و معیشت آنان موجب رضایت‌مندی ملت و پشتیبانی از دولت را فراهم می‌کند

احمدی خاطرنشان کرد: طرح های فوق در راستای تامین سرویس های ارتباطی مناسب و مطمئن برای متقاضیان، گسترش شیوه های نوین مخابراتی، دسترسی آسان شهروندان به امكانات مخابراتی با برنامه ریزی های مدون و عمل به خط مشی دولت الكترونیك به بهره برداری می رسد.

 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر