کد خبر: 2280 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:

مرغ مورد نیاز شهروندان كردستانی از امروز دوشنبه با قیمت مصوب پنج هزار و 40 تومان در سراسر استان عرضه شد.

سنندج- ایلنا؛رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: طی چند روز گذشته برابر پیگیرهای بعمل آمده و حمایت مسئولان استانی خوشبختانه قیمت مرغ كشتار روز با كاهش قیمت چندین باره در اختیار شهروندان كردستانی قرار گرفت.

سیروس شاه غیبی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در سنندج تصریح کرد: با همكاری سایر ارگان‌ها، سازمان‌ها و همچنین بخش خصوصی، مرغ مورد نیاز شهروندان كردستانی از امروز دوشنبه با قیمت مصوب پنج هزار و 40 تومان در سراسر استان عرضه شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تامین کالاهای اساسی در استان  افزود: خوشبختانه در زمینه تامین کالاهای اساسی مورد نیاز در استان مشکلی وجود ندارد و پیش بینی های لازم در این بخش صورت گرفته است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

شاه غیبی اظهار داشت: حرکت در راستای تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی یکی از اولویت های کاری سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در ادامه، همدلی و تصمیمات خوب و كارگشای مسئولان نظام را در برابر تحریم های كشورهای زیاد خواه موثر خواند و افزود: با حمایت‌های بی شائبه مردم و اقدامات درست و كارگشایی مسئولان، تیر دشمنان نظام به سنگ خورده است.

شاه غیبی افزود: خوشبختانه اصناف و بازاریان استان حامیان اصلی نظام و مردم بوده و با تعامل بیشتر راه هرگونه سوء استفاده و زیاده طلبی تعداد محدودی را سد كرده اند.

وی خاطرنشان کرد: در تمامی ساعات بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت كردستان، از هرگونه زیاده خواهی و سوء استفاده افراد سود جو برابر قانون و مقرارات جلوگیری خواهند كرد.

این مسئول در پایان از شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی بازرسان این سازمان را در مركز استان و یا سایر شهرستان‌ها با استفاده از سامانه 124 و یا بصورت حضوری مراتب را با این سازمان در میان بگذارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر