کد خبر: 2960 A

درآخرین روز از هفته دولت؛

این مجتمع در دو فاز و در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی، در مسیر دیواندره سقز احداث شده / در این مجتمع برای 18 نفر به طور مستقیم و 20 نفر به طور غیرمستقیم ایجاد شغل شده است.

دیواندره - ایلنا: با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان دیواندره مجتمع تفریحی، گردشگری دیار دیواندره ظهر امروز چهارشنبه افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایلنا  گفت: استان کردستان در زمینه گردشگری یکی از استان‌های پرجاذبه کشور است که با همت مسئولان استانی و سرمایه‌گذاران شاهد رونق صنعت توریسم در این استان باشیم و افتتاح مجتمع  تفریحی،گردشگری دیار دیواندره با هدف ایجاد اشتغال و همچنین توسعه و رونق صنعت گردشگری گامی موثر در نیل به این اهداف است.

امیر الهی تصریح کرد: این مجتمع در دو فاز و در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی، در مسیر دیواندره سقز احداث شده که فاز اول آن شامل سالن مراسم و سالن غذاخوری است که مورد بهره‌برداری قرار گرفت و کلنگ احداث هتل آن نیز توسط مسئولان به زمین زده شد.

وی افزود: تاکنون برای این پروژه اعتباری بالغ بر یک ‌میلیارد و 600 میلیون تومان هزینه شده که 400 میلیون تومان آن از محل  تسهیلات بانک سپه و مابقی توسط سرمایه‌گذار تامین شده است.

الهی در پایان با بیان اینکه  در این مجتمع برای 18 نفر به طور مستقیم و 20 نفر به طور غیرمستقیم ایجاد شغل شده است،اظهار داشت: با استعانت پروردگار و پشتیبانی مسئولان شاهد افتتاح فاز دوم این مجتمع با  سوئیت های اقامتی، پارکینگ، شهر بازی، فضای سبز، آلاچیق و رستوران سنتی باشیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر