کد خبر: 402 A

شاه غیبی خبر داد:

توزیع مرغ کشتار روز به قیمت 5 هزار و 200 تومان از 23مردادماه جاری در بازار کردستان عرضه شد/ در حال حاضر 60 واحد مرغداری در سطح استان فعالیت دارند که سالانه 55 هزار تن گوشت مرغ تولید می‌کنند.

سنندج - ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: توزیع مرغ کشتار روز به قیمت 5 هزار و 200 تومان از 23مردادماه جاری در بازار کردستان عرضه شد.

سیروس شاه‌غیبی در گفتگو با ایلنا تصریح کرد: در حال حاضر 60 واحد مرغداری در سطح استان فعالیت دارند که سالانه 55 هزار تن گوشت مرغ تولید می‌کنند.

وی افزود: برای تامین و توزیع مرغ مورد نیاز مردم و با همکاری سایر ارگان‌ها، سازمان‌ها و همچنین بخش خصوصی مرغ مورد نیاز شهروندان کردستانی توزیع و با قیمت مصوب 5 هزار و 200 تومان در دسترس عموم قرار دارد.

شاه‌غیبی با اشاره به اقدامات صورت‌ گرفته در راستای تامین کالاهای اساسی در استان کردستان اظهار داشت: خوشبختانه در زمینه تامین کالاهای اساسی مورد نیاز در استان مشکلی وجود ندارد و پیش‌بینی‌های لازم در این بخش صورت گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با اشاره به اینکه تمهیدات لازم در راستای تامین کالاهای اساسی در نظر گرفته شده است، گفت: در حال حاضر تمام انبارهای استان کردستان از کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم پر است و هیچگونه کمبودی وجود ندارد.

شاه غیبی عنوان کرد: حرکت در راستای تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی یکی از اولویت‌های کاری سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان یادآور شد: خوشبختانه اصناف و بازاریان استان حامیان اصلی این سازمان در تنظیم بازار بوده‌اند و انتظار می‌رود با تعامل بیشتر قیمت کالاهای اساسی متناسب با نرخ بازار شود.

وی خاطرنشان کرد: در تمام ساعت روز گشت‌های ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت بر بازار نظارت دارند و با افراد سودجو با قاطعیت برخورد می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر