کد خبر: 40311 A

این چهار طرح تایید شده شامل قطعات بتنی کورش حق شناس، نساجی علی خلیلی، تابلو برق عبدالرحیم ایزد پناه از سقز و فوم ایرج خانلری از بیجار است.

ایلنا- سنندج: معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی کردستان از اعطای یارانه به چهار طرح تولیدی در شهرک های صنعتی استان خبر داد و گفت: این تسهیلات از طریق منابع شرکت نزد بانک صنعت و معدن تامین شده است.

به گزارش ایلنا،شاهو حاجبی در جلسه کمیته فنی و ارزیابی تسهیلات واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی کردستان گفت: این چهار طرح تایید شده شامل قطعات بتنی کورش حق شناس، نساجی علی خلیلی، تابلو برق عبدالرحیم ایزد پناه از سقز و فوم ایرج خانلری از بیجار است.

وی در ادامه از معرفی واحدهای صنعتی برای دریافت تسهیلات به بانک‌های مهر اقتصاد و توسعه تعاون این استان خبر داد.
حاجبی نقش حمایتی بانک ها به خصوص بانک‌ های فعال را در عرصه اقتصادی و تولیدی بسیار مهم و تاثیرگذار ارزیابی کرد و افزود: بانک‌ ها با تامین منابع مالی و روان‌ سازی فرآیند اعطای تسهیلات، برای واحدهای صنعتی می ‌توانند پشتوانه مناسبی برای تولید و سرمایه‌ گذاری باشند.
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی کردستان، هدف از اختصاص این تسهیلات را حل مشکلات واحدهای صنعتی بیان کرد و یادآور شد: امیدواریم واحدهای صنعتی بتوانند از فرصت بوجود آمده بهره برداری کرده و با استفاده از این تسهیلات در زمینه اشتغال زایی و توسعه استان گام های موثری بردارند.
شرکت شهرک ‌های صنعتی کردستان به ‌منظور حمایت از صنایع کوچک و متوسط مستقر در شهرک‌ ها و نواحی صنعتی استان،هر 15 روز یک بار جلسه ای با حضور اعضاء ثابت کمیته برگزار می کند.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر