کد خبر: 42554 A

جذب 22 فارغ التحصیل دانشگاهی در قالب طرح سرباز تعاون یار/ امیدواریم در آینده نزدیك شاهد تحولی چشمگیر در زمینه برنامه های اشتغال و سرمایه گذاری در کردستان باشیم.

معاون اداری مالی اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی كردستان از استخدام 49نفر از فارغ التحصیل دانشگاهی در این اداره كل طی چند روز آینده خبر داد.

برهان صلواتی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: با پیگیریهای استاندار كردستان و ازمحل سهمیه استخدامی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی  ریاست جمهوری و همچنین در اجرای مصوبه هیئت وزیران تحت عنوان "طرح مهر آفرین" تعداد 35 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاههای كشور از طریق برگزاری آزمون كتبی، مصاحبه و گزینش در این اداره كل جذب می شوند.

 وی تصریح کرد: 14 نفر دیگر در قالب حداقل 25 درصد سهمیه ایثارگران از سوی بنیاد شهید معرفی شده و جذب خواهند شد.

 صلواتی، داشتن تابعیت ایران،نداشتن سابقه محكومیت جزائی موثر،التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و همچنین حداقل سن 22 سال و حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی كاردانی 33 سال،كارشناسی 36 سال، كارشناسی ارشد  39 سال و دکتری 40 سال  را از جمله شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان برای شركت در این آزمون برشمرد.

معاون اداری مالی اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی كردستان افزود:اولویت انتخاب داوطلبان در این استخدام با افراد بومی شهرستان است.

وی یادآور شد: داوطلبان واجد شرایط می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی استانداری كردستان به نشانی www.ostan-kd.ir  نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

جذب 22 فارغ التحصیل دانشگاهی در قالب طرح سرباز تعاون یار

صلواتی در ادامه اظهار داشت: در سالجاری 22 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب امریه سربازی به عنوان مشمول وظیفه تعاون یار در ادارات تعاون، كار و رفاه اجتماعی شهرستان های استان بكار گرفته شده اند.

وی در پایان با قدردانی از تلاشهای استاندار كردستان در راستای كمك به ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری دراستان،ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیك شاهد تحولی چشمگیر در زمینه برنامه های اشتغال و سرمایه گذاری در کردستان باشیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر