کد خبر: 43056 A

مدیركل تعاون كردستان:

امیدواریم تمام کارگران ایرانی با همدلی و تلاش و کوشش بیشتر در مسیر تحقق شعار سال به سوی آرمانهای اقتصادی نظام جمهوری اسلامی حرکت کنند.

مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی كردستان اظهار داشت: حمایت از تولید ملی و پاسداشت ارزش كار كارگر ایرانی، زمینه ساز تحقق منویات رهبری است.

به گزارش ایلنا، مصطفی باغبانیان عصر شنبه در مراسم جشن انقلاب ویژه كارگران تراكتورسازی كردستان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد،ضمن گرامیداشت دهه مبارک  فجر به نقش كارگران در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران اشاره كرد و گفت: در جریان پیروزی این انقلاب، كارگران پا به پای دیگر اقشار جامعه به مبارزه برخواستند و در این راه شهیدان زیادی تقدیم انقلاب نمودند.

وی، دوران انقلاب اسلامی را در دو بخش مورد تحلیل قرار داد و افزود: در دوره اول دشمنان به جنگ نظامی علیه كشورمان پرداختند و با هدف قرار دادن اقتصاد كشورمان از جمله پالایشگاه نفت آبادان به لطمه زدن به پایه های انقلاب نوپا پرداختند اما خوشبختانه  با درایت بنیانگذار كبیر انقلاب و بیداری مردم ایران، كشور توانست سرافرازانه از این خطر بگذرد.

باغبانیان تصریح کرد: در دوره دوم نیز كه با انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب همراه بود شاهد جنگ نرم بودیم كه اگر چه این جنگ نسبت به جنگ نظامی سخت تر بود ولی مردم براحتی با این جنگ نیز مقابله كردند و تا به امروز مانع آسیب رساندن دشمنان به كشور  شده اند.

وی یادآور شد: مقام معظم رهبری برای رشد اقتصادی بیشتر، حمایت از کار و کارگر و خودکفایی بیشتر، امسال را به نام تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام‌گذاری کردند و این نشان‌دهنده جایگاه والای کارگر در نظام اسلامی است.

مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی كردستان خاطرنشان کرد: امیدواریم تمام کارگران ایرانی با همدلی و تلاش و کوشش بیشتر در مسیر تحقق شعار سال به سوی آرمانهای اقتصادی نظام جمهوری اسلامی حرکت کنند.

در پایان این مراسم به تعدادی از كارگران و اعضای خانواده شهداء شاغل در تراكتورسازی كردستان به رسم یادبود جوایز ارزنده ای اهداء شد.

كارخانه تراكتور سازی كردستان از ابتدای سالجاری تاكنون بیش از2500 دستگاه تراكتور به ارزش 52 میلیارد و 230 میلیون تومان به كشور عراق صادر كرده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر