کد خبر: 48998 A

مدیرکل پست کردستان:

اخیراً مشاهده شده برخی افراد سودجو و فرصت‌طلب با مراجعه به اماکن تجاری، مسکونی و اداری و ارایه مدارک جعلی و غیرواقعی و معرفی خود به عنوان نماینده و پیمانکار طرف قرارداد پست، با اخذ مبالغ غیرمتعارف اقدام به نصب صندوق پستی برای این اماکن می‌نمایند.

مدیرکل پست کردستان اظهار داشت: نصب صندوق های پستی در ورودی منازل و دیگر اماکن به هیچ عنوان اجباری نیست.

فاتح احمدی ضمن اعلام این مطلب به خبرنگار ایلنا تصریح کرد: اخیراً مشاهده شده برخی افراد سودجو و فرصت‌طلب با مراجعه به اماکن تجاری، مسکونی و اداری و ارایه مدارک جعلی و غیرواقعی و معرفی خود به عنوان نماینده و پیمانکار طرف قرارداد پست با اخذ مبالغ غیرمتعارف اقدام به نصب صندوق پستی برای این اماکن می‌نمایند.

وی  افزود: این افراد همچنین تهدید می‌کنند در صورت عدم نصب صندوق درب اماکن از توزیع مرسولات و همچنین قبوض آن ساختمان خودداری خواهد شد.

احمدی ادامه داد: هر چند که نصب صندوق در حفظ و نگهداری مرسولاتی که داخل این صندوق‌ها وارد می‌شوند نقش موثری دارد لذا عدم نصب صندوق پستی رافع وظایف اداره کل پست استان در قبال توزیع و تحویل مرسولات و انواع قبوض به گیرندگان نخواهد بود.

مدیرکل پست استان کردستان در پایان با بیان اینکه صدور گواهی پایان کار اماکن جدید‌الاحداث منوط به نصب صندوق پستی است، خاطرنشان کرد: در مورد بناهای قدیمی‌ساز، هیچگونه اجباری در زمینه نصب صندوق وجود نداشته و مالکان و ساکنان این بناها در این خصوص مختار هستند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر