کد خبر: 50316 A

استاندار کردستان:

مدیران باید با تلاش خود برای برقراری ارتباط عاطفی و جلب رضایت مندی ارباب رجوع و پاسخگویی صحیح به خواسته های به حق و قانونی مردم،موجبات رضایتمندی آنها را فراهم کنند.

استاندار کردستان خواستار تسریع در توسعه زیر ساخت های فناوری و اطلاعات کردستان شد و گفت: این مهم، موجب تحقق اهداف توسعه پایدار در استان خواهد شد.

به گزارش ایلنا،علیرضا شهبازی صبح یکشنبه در آیین معارفه مدیر کل دفتر فناوری و اطلاعات کردستان اظهار داشت: توجه به توسعه زیر ساخت های فناوری و اطلاعات به عنوان یکی از شاخص های اساسی در اهداف توسعه پایدار بشمار می رود.

وی افزود:دولت عدالت محور همسو با برنامه پنجم توسعه و به منظور گسترش بسترهای رفاهی و خدماتی جامعه عنایت ویژه ای به توسعه ارتباطی و مخابراتی در مناطق شهری و روستایی داشته و در این رابطه پیشرفته های قابل ملاحظه ای نیز حاصل شده است.

شهبازی ادامه داد: کردستان در بسیاری از زمینه ها همواره در جمع استان های برتر قرار گرفته که در این راستا امید است با راه اندازی دفتر فناوری و اطلاعات استان نیز شاهد قرار گرفتن کردستان در میان استان های برتر و موفق کشور باشیم.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تلاش مستمر و مضاعف دستگاه های متولی ارتباطات و فناوری استان در حال حاضر در اقصی نقاط استان شبکه های ارتباطی مورد نیاز مردم برقرار شده مردم از نعمت ارتباط سریع و مناسب برخوردار شده اند.

شهبازی استفاده از نیروهای بومی و مستعد در عرصه های مختلف را اهم برنامه های اجرایی استان ذکرکرد و گفت:باید از همه ظرفیت های نیروهای انسانی متخصص و متعهد استان برای رسیدن به اهداف مورد نظر در توسعه کردستان استفاده کرد.

وی در پایان یادآور شد: مدیران باید با تلاش خود برای برقراری ارتباط عاطفی و جلب رضایت مندی ارباب رجوع و پاسخگویی صحیح به خواسته های به حق و قانونی  مردم موجبات رضایتمندی آنها را فراهم کنند.

در این جلسه محمد کرم پور معاون فناوری و امور بین الملل وزارت ارتباطات و  فناوری و اطلاعات ضمن تاکید به تبدیل شدن کشور به قطب اصلی در زمینه فناوری و اطلاعات منطقه بر طبق برنامه های پیش بینی شده به خصوص در توسعه شبکه (ای سی تی) در کشور، خواستار گسترش شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات بر طبق نیاز نقاط مختلف کشور به ویژه در استان کردستان شد.

در پایان با حکم علیرضا شهبازی استاندار کردستان سعدی امیری به عنوان مدیر کل دفتر فناوری و اطلاعات استان کردستان منصوب شد.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر