کد خبر: 54050 A

توان و استعداد علمی در مریوان بسیار بالاست و چنانچه تنوع رشته‌ها در این شهرستان در دستور كار قرار گیرد قطعاً از نظر علمی به جایگاه بهتری خواهیم رسید.

طی مراسمی از 24 نفر از نخبگان و برگزیدگان فرهنگی،علمی و ورزشی شهرستان مریوان تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش ایلنا، فرماندار مریوان در این مراسم اظهار داشت: برترینهای واقعی در جامعه ما شهدای گرانقدار بودند که با نثار جان خود از دستاوردهای نظام اسلامی پاسداری و بستر را فراهم نمودند تا امروز جوانان عزیز ما بتوانند در عرصه های مختلف به درجات عالی دست یابند و موجبات اقتدار ایران اسلامی را فراهم کنند.

عبدالله رشیدی پور تصریح کرد: امروز با وجود این نخبگان ایران اسلامی، کشوری مقتدر در جهان، حرفهای زیادی برای گفتن دارد و دارای جایگاه والای است.

وی افزود: شهرستان مریوان در کسب برترینهای علمی، فرهنگی و ورزشی در کشور سهم بسزایی داشته و در موارد متعددی جوانان عزیز این منطقه به موفقیت های فراوانی درزمینه های مختلف دست یافته اند و همین امر باعث شد تا مریوان بعنوان شهرستانی فرهنگی شناخته شود.

رشیدی پور خاطرنشان کرد: توان و استعداد علمی در مریوان بسیار بالاست و چنانچه تنوع رشته‌ها در این شهرستان در دستور كار قرار گیرد قطعاً از نظر علمی به جایگاه برتری خواهیم رسید.

در ادامه با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین، از باشگاه فرهنگی، علمی و ورزشی شهرداری مریوان پرده برداری شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر