کد خبر: 634 A

شاملی:

در درون شهرها نیز مناطقی كه محل تجمع وسایل نقلیه عمومی روستاهای اطراف شهرها شده است ساماندهی و به حاشیه شهرها منتقل و فضای مورد نیاز آنها نیز در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

سنندج - ایلنا؛ مدیركل دفتر امور روستایی استانداری كردستان از ساماندهی  پایانه های حمل و نقل و مسافری روستایی كردستان در آینده نزدیک خبر داد.

محمد رضا شاملی در گفت و گو با ایلنا تصریح کرد: با توجه به مصوبه دولت همزمان با سراسر كشور بزودی پایانه های مسافری كلیه روستاهای استان احداث و یا نوسازی خواهند شد.

وی افزود: در این راستا دولت مدیریت احداث و نگهداری این پایانه ها را به دهیاری ها و شورای های اسلامی روستاها واگذار خواهد كرد.

شاملی اظهار داشت: همچنین برای نوسازی ناوگان حمل و نقل روستایی و تشویق صاحبان وسایل نقلیه عمومی و سواری فرسوده روستایی دولت تسهیلات مورد نیاز را برای نوسازی ناوگان روستایی به روستاییان پرداخت خواهد كرد.

مدیر كل دفتر امور روستایی استانداری كردستان یادآور شد: در درون شهرها نیز مناطقی كه محل تجمع وسایل نقلیه عمومی روستاهای اطراف شهرها شده است ساماندهی و به حاشیه شهرها منتقل و فضای مورد نیاز آنها نیز در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر با عنایت ویژه دولت به روستاهای كمتر توسعه یافته، شاهد توسعه مناسبی در بسیار ی از زمینه ها در این روستاها هستیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر