کد خبر: 6679 A

با شعار پیامبر اعظم (ص) پیام آور رأفت و مهربانی؛

کاروان خدام حرم هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت در آستانه میلاد این امام رئوف با شعار پیامبر اعظم (ص) پیام آور رافت و مهربانی وارد شهر سنندج مرکز استان کردستان شدند.

سنندج – ایلنا: هشتمین کاروان خدام بارگاه منور رضوی، با آئین رخصت طلبی از امام رئوف زیارتی به نیابت از مردم کردستان از جوار مرقد حضرت ثامن الحجج (ع) وارد این استان شدند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از سنندج به نقل از ستاد اطلاع‌ رسانی «جشن‌های مردمی ومعنوی زیرسایه خورشید» خدام بارگاه علی ابن موسی الرضا (ع) با شعار پیامبر اعظم (ص) پیام آور رأفت و مهربانی؛ به شهر مزکز استان کردستان وارد شدند و در ابتدای ورود به شهر سنندج به دیدار نماینده ولی فقیه در  استان کردستان رفتند و سپس از آنجا به «بیجار» یکی از شهرهای استان کردستان عزیمت می‌کنند و در «جشن زیر سایه خورشید» سنندج حضور خواهند یافت.

گفتنی است پنجمین دوره جشن‌های‌ مردمی‌ و معنوی زیرسایه‌ خورشید در ۱۰۰ شهر از ۲۲ استان و ۱۲ شهر از چهار کشور از ۲۸ شهریور لغایت هفتم مهرماه سال جاری و به همت شبکه جوانان رضوی وابسته به موسسه خدمات مشاوره‌ای جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس‌ رضوی برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر