کد خبر: 670 A

مرادی:

انیمیشن "سفر" به کارگردانی ماشاالله محمدی و تهیه کنندگی حوزه هنری استان کردستان، مجوز حضور در هشتمین جشنواره بین المللی فیمسازان مسلمان جهان را که از16 الی 21شهریور(6الی 11 سپتامبر) در شهر کازان روسیه برگزار می‌شود،را گرفت.

سنندج - ایلنا: ماشاالله مرادی، با انیمیشن ˝سفر˝ در هشتمین جشنواره فیلمسازان مسلمان ˝منبر طلایی˝ روسیه حضور پیدا می‌کند.

به گزارش ایلنا؛ انیمیشن "سفر" به کارگردانی ماشاالله محمدی و تهیه کنندگی حوزه هنری استان کردستان، مجوز حضور در هشتمین جشنواره بین المللی فیمسازان مسلمان جهان را که از16 الی 21شهریور(6الی 11 سپتامبر) در شهر کازان روسیه برگزار می‌شود، راگرفت.

سرپرست  حوزه هنری استان کردستان ضمن اعلام این خبردر گفت وگو با ایلنا تصریح کرد: انیمیشن «سفر» اثری با مضمون دینی است كه در اولین حضور خود در جشنواره های بین المللی موفق به حضور در بخش پایانی هشتمین جشنواره بین المللی فیلمسازان مسلمان جهان که به مدت یک هفته در شهر کازان مرکز جمهوری مسلمان تاتارستان روسیه برگزار می شود، شد.

امین مرادی افزود: دراین انیمیشن که از تولیدات سال 91 حوزه هنری کردستان می‌باشد، هیمن حیدری به عنوان نویسنده، سوران فهیم صداگذاری، وبهمن علی پور به عنوان کامپوزیت، ماشاالله محمدی را یاری داده‌اند.

وی اظهار داشت: انیمیشن "سفر" درمدت زمان 5دقیقه و45 ثانیه، داستان پیرمردی است که در فضای شهری و آلودگی صوتی به طرف دریا می‌رود که دچار اتفاقاتی در این مسیر می‌گردد.

ماشاالله محمدی نقاش و فیلمساز توانمند کردستانی است که علاوه برموفقیت در حوزه نقاشی در رشته انیمشن نیز به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته و پیش از این با تولید 5 انیمیشن و حضور در جشنواره های مختلف داخلی وخارجی در زمره فیلمسازان توانمند ایران و جهان شناخته شده است و اثر فوق الذکر ششمین انیمیشن این هنرمند سنندجی محسوب می‌شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر