کد خبر: 67471 A

نماینده سنندج،دیواندره و دهگلان:

سرمایه‌گذار باید احساس کند که ما شریک سود و زیان آن‌ها هستیم و این امید باید در دل او وجود داشته باشد که مسئولان حامی سرمایه‌گذاری هستند.

ایلنا: نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: صنعت کردستان با بهره گیری از نیروهای بومی بیش از بیش شتاب می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در سنندج، سید احسن علوی در نشست مجمع نمایندگان کردستان با شرکت شهرک‌های صنعتی استان، گفت: بهره‌گیری از نیروهای بومی در صنعت استان می‌تواند ارتقای این صنعت را شتاب دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه حمایت بخش صنعت برای شکوفایی استان ضروری است، افزود: با حرکت قابل تحسینی که حوزه صنعت استان برای توسعه و پیشرفت در صنعت انجام داده است صنعتگران نباید از مزایای آن غافل شوند.

علوی تصریح کرد: سرمایه گذاران بازوان اصلی و پرتوان صنعت استان هستند بنابراین باید در زمینه شناخت استعداد و معرفی آنان بیش از پیش برنامه ریزی شود.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران یادآور سد: سرمایه‌گذار باید احساس کند که ما شریک سود و زیان آن‌ها هستیم و این امید باید در دل او وجود داشته باشد که مسئولان حامی سرمایه‌گذاری هستند.

علوی خاطرنشان کرد: با حمایت از بخش صنعت، انگیزه جوانان و نوجوانان استان برای افتخار آفرینی بیشتر شده و سهم استان در کشور بیش ازبیش بیشتر شود.

وی در پایان ضمن تشکر از اقدامات بسیار خوب شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان، حمایت همه جانبه خود از گسترش شهرک‌های صنعتی در سطح استان و کمک به جذب سرمایه گذاران را اعلام کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر