کد خبر: 67781 A

مدیر عامل تراکتورسازی کردستان:

95درصد از بازار عراق از تولیدات این شرکت استفاده می‌کنند/ روزانه شاهد تولید 19 دستگاه تراکتور در استان هستیم.

ایلنا: مدیرعامل شرکت تراکتورسازی کردستان از افزایش 59 درصدی تولید این شرکت در سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا، جعفر ملکی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران استان در سنندج اظهار داشت: خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های اصولی مدیریتی و تلاش کارگران، تولید انواع تراکتور طی سال گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل 59 درصد افزایش یافت.

وی با بیان اینکه در مدت یاد شده 4 هزار و 328 دستگاه انواع تراكتور در تراكتورسازی تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه شده است، تصریح کرد: این رقم در سال گذشته 16 هزار و 302 دستگاه بوده است.

ملکی با بیان اینکه 95 درصد از بازار عراق از تولیدات این شرکت استفاده می کنند،گفت:در سال 91 دو هزارو 776 دستگاه تراکتور از شرکت به خارج از استان و  کشورهای خارجی صادر شد، که این رقم در مدت مشابه سال گذشته با 34 درصد رشد مواجه شد.

وی ارزش محصولات ارائه شده به بازارهای داخلی و خارجی را 803 میلیارد و568  میلیون ریال اعلام كرد و افزود: از نظر ارزش مادی نیز میزان فروش تراكتورسازی کردستان در سال گذشته 67 درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت تراکتورسازی کردستان ابراز داشت: خوشبختانه با برنامه‌ریزی مناسب و بهره‌مندی از نیروهای مجرب، روزانه شاهد تولید 19 دستگاه تراکتور در استان هستیم.

ملکی از كسب رتبه طلایی كارت بازرگانی استان در کشور خبر داد و گفت: شركت تراكتورسازی كردستان توانسته است اولین رتبه طلایی كارت بازرگانی استان را در طرح ملی رتبه بندی كارت‌های بازرگانی كسب كند.
وی با بیان اینکه شرکت تراکتورسازی کردستان در سال گذشته به عنوان صادر کننده برتر استانی وبرگزیده کشوری نیز انتخاب شد، تصریح کرد: اخذ رتبه برتر در چهارمین جشنواره ملی بهره‌وری در گروه تولیدکنندگان ماشین آلان و تجهیزات کشور، از دیگر دستاوردهای این شرکت بوده است.

مدیرعامل شرکت تراکتورسازی کردستان یادآور شد: ایجاد رویه اصولی و قانونمند در امر صادرات و مقابله با پدیده قاچاق تراكتور در منطقه می‌تواند در افزایش میزان صادرات شركت تراكتورسازی كردستان و توسعه اقتصادی استان تعیین كننده باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر