کد خبر: 67788 A

مدیرعامل تراکتورسازی کردستان:

از همه مسئولان و فعالان اقتصادی می‌خواهیم تا در شرایط سخت اقتصادی با تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی صحیح، بار روانی مشکلات اقتصادی را که بر این شرکت سایه انداخته، کم کنند.

ایلنا: مدیرعامل شرکت تراکتورسازی استان کردستان گفت: برخی اقدامات نادرست ادارات و دستگاه‌های اجرایی در استان به تحریمی برای این شرکت تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، جعفر ملکی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران استان در سنندج اظهار داشت: سال 92 از سوی مقام معظم رهبری سال حماسه سیاسی و اقتصادی نام‌گذاری شد تا بار دیگر بر لزوم توجه هرچه بیشتر به اقتصاد داخلی کشور تأکید شود.

وی تصریح کرد: باتوجه به شرایط موجود و درنظر گرفتن این مساله که دشمنان، صنعت کشور را هدف قرار داده اند ، عبور از  این مشکلات و موانع نیازمند یک حماسه است.

ملکی با اشاره به اینکه تحریم‌های دشمنان نتوانسته تولید و فعالیت این شرکت را با مشکل جدی مواجهه کند، افزود: متاسفانه برنامه و دستورالعمل‌های برخی ادارات و دستگاه‌های کشور به ویژه کردستان، محدودیت‌هایی را برای صنعت تراکتورسازی ایجاد کرده است.

مدیرعامل شرکت تراکتورسازی استان کردستان در پایان خاطرنشان کرد: از همه مسئولان و  فعالان اقتصادی می‌خواهیم تا در شرایط سخت اقتصادی با تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی صحیح، بار روانی مشکلات اقتصادی را که بر این شرکت سایه انداخته، کم کنند.

 

تراکتور سازی کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر