کد خبر: 75270 A

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی کردستان:

در این روز بزرگ، رزمندگان اسلام با حماسه‌آفرینی خود به جهانیان نشان دادند كه فتح خرمشهر فتح خاك نبود، بلكه فتح ارزش‌های ناب اسلامی و اعتقادی بود.

ایلنا:مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان اظهار داشت: سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر، یادآور حضوری پر افتخار از انسان‌هایی است كه توانستند با نثار جان خود، این حماسه را در تاریخ ایران اسلامی ماندگار کنند.

بابک معروفی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در سنندج تصریح کرد: تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است  که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت و همچون سپهری پرستاره  می درخشند.

وی افزود: در این میان،حماسه آزاد سازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به شمار می آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

معروفی ابراز داشت: در این روز بزرگ، رزمندگان اسلام با حماسه‌آفرینی خود به جهانیان نشان دادند كه فتح خرمشهر فتح خاك نبود، بلكه فتح ارزشهای ناب اسلامی و اعتقادی بود.

وی در پایان یادآور شد: بی شک آزادی خرمشهر مرهون تلاش،وحدت ویکپارچگی نیروهای مسلح کشور،ارتش،سپاه وبهره گیری از ظرفیت های عظیم نیروی مردمی بود که باعث شد تمامی معادلات،باورها وذهنیت هایی راکه درمورد توانایی وقابلیت های نظام جمهوری اسلامی وجود داشت تغییر یابد.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر