کد خبر: 75714 A

نماینده مریوان و سروآباد طی بیانیه ای:

موضع اینجانب در این خصوص تأكید بر توجه شما در انتخاب افراد شایسته،متعهد و متخصص در خدمت گذاری بی منت است،كسانی كه فكر و عملشان در راستای خدمت به مردم و موطن شان باشد.

ایلنا: نماینده مردم شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: مردم در انتخابات آینده باید با دقت و بینش خاصی، کاندیدای اصلح را انتخاب کنند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، امید كریمیان در این بیانیه آورده است:

مردم شریف و فهیم شهرستانهای مریوان و سروآباد

در این برهه زمانی كه دارای اهمیت ها و ویژگی های خاصی  در تمام عرصه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... بوده، بار دیگر ایام سرنوشت ساز و پر اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در راه است.

اینجانب ضمن اعتقاد و باور راسخ به اینكه انتخابات مظهر تجلی اراده عمومی بوده، آن را فرصتی سرنوشت ساز جهت عرصه مطالبات و مطرح نمودن خواسته های مردم می دانم.

لذا ضمن تأكید بر مشاركت عمومی در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا جهت اطلاع افكار عمومی مردم شریف و فهیم شهرستانهای مریوان و سروآباد اعلام می دارم كه موضع اینجانب در این خصوص تأكید بر توجه شما در انتخاب افراد شایسته، متعهد و متخصص در خدمت گذاری بی منت است،كسانی كه فكر و عملشان در راستای خدمت به مردم و موطن شان باشد.

در ادامه این بیانیه آمده است، بنده شخصا حامی هیچ شخص و جناح و گروه خاصی نبوده و پیرو رأی مردم و اراده جمعی آنان هستم و تنها توصیه ام به مردم فهیم مان سعی و توجه در انتخاب افراد اصلح در راستای توانایی جهت خدمت گذاریست و این بنا، به منشی كه برآمده از شعور سیاسی و فرهنگی شما مردم گرامیست، مورد انتظار می باشد.

امیدوارم تمامی نامزدهایی كه در عرصه انتخابات شوراها حضور دارند با رعایت شئونات فرهنگی و سیاسی و پرهیز از هرگونه افراط و تفریط و دامن زدن به اختلافات قومی و زبانی و حفظ حرمت رقبای خود عمل نموده و از هم اكنون زمینه ساز فرهنگ انتخابات كه شاخصه های آن مبتنی بر احترام به همدیگر، عرضه برنامه ها و راهبردها و دیدگاههای متنوع و... باشد اقدام نموده تا مردم عزیزمان در فضایی آكنده از اعتماد و اطمینان و با شناخت كامل افراد شایسته را برگزینند.

با آرزوی سربلندی و عزت امت و نظام اسلامی در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی"

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر