کد خبر: 80198 A

بنی عامریان در گفت وگو با ایلنا:

نقش رسانه ها در برقراری امنیت روانی جامعه مهم و حساس است/همه سعی و تلاش همكاران ما در مجموعه نیروی انتظامی استان جلب رضایت مردم است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: رسانه‌های جمعی و گروهی با انتشار دقیق و صحیح و به موقع اخبار و حوادث، نقش بسزایی در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و ارتقاء احساس امنیت جامعه دارند.

سرهنگ جواد بنی عامریان در گفت وگو با خبرنگار ایلنا از سنندج،اظهار داشت: امروز قدرت تاثیر گذاری رسانه ها بر روی افکار عمومی جامعه برهیچ کسی پوشیده نبوده و نقش رسانه ها در برقراری امنیت روانی جامعه مهم و حساس است.

وی، رسانه‌ها را یکی از بزرگترین لایه تاثیرگذار در امنیت اجتماعی جامعه نام برد و افزود: تعامل خوب رسانه ها با نیروی انتظامی در ایجاد انگیزه برای خدمت مضاعف به مردم بیشتر خود را نمایان می كند.

بنی عامریان با تاكید بر اینكه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان تمام توان خود رابرای آسایش و رفاه مردم در تامین نظم و امنیت بكار بسته است، تصریح كرد: همه سعی و تلاش همكاران ما در مجموعه نیروی انتظامی استان جلب رضایت مردم است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان ادامه داد: از آنجایی که ارتقاء تعامل با رسانه ها از اهم سیاست های اطلاع رسانی پلیس است، معاونت اجتماعی عزم خود را در این راه بیشتر کرده و تعامل خود را با رسانه ها گسترش خواهد داد.

وی افزود: خوشبختانه تاکنون تعامل خوبی با رسانه‌ها برقرار كرده ایم و همواره رسانه‌ها برای ما جایگاه ویژه‌ای در امر اطلاع رسانی دارند.

بنی عامریان در ادامه سخنانش یادآور شد: یکی از اهداف اصلی نیروی انتظامی پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و برای تحقق این مهم و جلوگیری از آسیب هایی که زمینه ساز بروز جرایم است، همکاری، هم اندیشی و تعامل تمامی سازمان ها، نهادها،رسانه های گروهی و آحاد مردم لازم و ضروری است.

وی، حصول احساس و ارتقاء امنیت در جامعه را بدون نقش آفرینی رسانه ناممکن دانست و خاطرنشان کرد: رسانه های استانی، با انعکاس موضوعات حائز اهمیت، امنیت در جامعه را بوجود آورده و احساس امنیت را بیش از پیش ارتقاء می دهند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان در پایان بر آگاهسازی جامعه و نسل های آینده توسط رسانه ها در جامعه تاکید کرد و گفت: اصحاب رسانه باید تمام تلاش خود را در برگزاری هرچه بهتر انتخابات پیش رو به‌کار گیرند و از ایجاد تفرقه در جامعه جلوگیری کنند،چرا که با ابن کار توطئه های فرهنگی و رسانه ای دشمنان انقلاب اسلامی نقش برآب می شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر