کد خبر: 80736 A

باغبانیان در گفت‌وگو با ایلنا:

جامعه كارگر ایران همگام با سایر مردم انقلابی، با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی، بزرگ‌ترین رویداد سیاسی سال را رقم خواهند زد.

مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی كردستان انتخابات 24خرداد را بزرگ‌ترین رویداد سال جاری عنوان كرد و گفت: حضور آگاهانه و پرشور جامعه کارگری در انتخابات،مشتی محکم به دهان یاوه گویان است.
مصطفی باغبانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در سنندج، حضور جامعه کارگری و مردم در انتخابات را بستر ساز تحقق شعار حماسه سیاسی دانست و گفت: رشد بلوغ سیاسی و بینش و بصیرت مردم ایران نسبت به گذشته موجب حضور گسترده آن‌ها در این انتخابات می‌شود.
وی با بیان اینكه تحقق حماسه سیاسی در انتخابات پیش‌رو زمینه ساز تحقق حماسه اقتصادی است تصریح كرد: جامعه كارگر ایران همگام با سایر مردم انقلابی، با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی، بزرگ‌ترین رویداد سیاسی سال را رقم خواهند زد.
باغبانیان افزود: دشمن به دنبال این است که با ابزارهای گوناگون از جمله تحریم‌‌ها که به قول خودشان شکننده است، ملت را از حضور در انتخابات منصرف کنند، در حالی که با خواست خداوند متعال حضور حداکثری مردم در صحنه دشمن را مأیوس می‌کند.
این مسئول، پایداری و در صحنه بودن مردم ایران به ویژه کردستانی‌ها را در راه انقلاب، رهبری، امام و شهدا مورد اشاره قرار داد و گفت: مردم برای ادامه مسیر امام و شهدا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها حضور گسترده خواهند داشت.
مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی كردستان انتخابات را مظهر مردم سالاری در ایران توصیف كرد و یادآور شد: اساس جمهوری اسلامی ایران همواره بر آرای مردم و اندیشه های اسلامی متكی است
وی در پایان نقش رسانه‌ها را در تبیین بصیرت افزایی مردم مؤثر دانست و افزود: در انتخابات پیش‌رو ملت ایران با بهترین شاخصه‌ها، کاندیدای اصلح ریاست جمهوری را بر می‌گزینند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر