کد خبر: 82199 A

مردم سرافراز استان كردستان نشان دادند که علمدار نهضت نجابت ایران اسلامی هستند و بر پیمان شکوهمند خود با رهبر معظم انقلاب همچنان استوار و پابرجا خواهند ماند.

ایلنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با صدور پیامی از خلق حماسه سیاسی و حضور پرشور مردم و به ویژه کارگران و تعاون گران این استان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از سنندج، مصطفی باغبانیان در این پیام آورده است:

«سَلاَمٌ عَلَیْکُم بِمَا صَبَرْتُمْ»
حماسه سیاسی جمعه ۲۴ خردادماه ۱۳۹۲ جاری، بی‌شک مظهر ایمان و اعتقاد، پرچم وحدت و ایستادگی و یوم الله حضور مردم مسلمان استان کردستان، به ویژه جامعه کارگران و تعاون گران این استان بود.
سراسر کشور و استان کردستان در این روز به یادماندنی، تبلور سی و چهار سال اقتدار ملتی نجیب، سرافراز و بصیر بود که خیابان‌های شهر را گواه حضور و شاهد پیمان ازلی خویش گرفتند تا بار دیگر ندای استقلال و آزادی خویش را به گوش جهانیان برسانند که منشور رهایی سرزمین ایران اسلامی با خون‌های متبرک شهیدان عزیز و والامقام امضاء شده است.
در ادامه پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان آمده است: مردم سرافراز استان کردستان نشان دادند که علمدار نهضت نجابت ایران اسلامی هستند و بر پیمان شکوه‌مند خود با رهبر معظم انقلاب همچنان استوار و پابرجا خواهند ماند.
آری حضور حماسی و شکوه‌مند مردم در انتخابات ۲۴ خرداد ماه تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهیدان والامقام در سی و چهارمین بهار آزادی و تبلور حرکتی بود که در پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی صورت گرفت.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان افزوده است: بی‌تردید عظمت این روز با شکوه را هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند به تصویر بکشد.
اینجانب ضمن تشکر از خلق حماسۀ حضور وحدت بخش مردم مسلمان کردستان به ویژه جامعه کارگران و تعاون گران استان، اعتقاد راسخ ملت در تداوم حرکت به سمت تعالی کشور را پیامی آشکار برای همه ما مسئولان می‌دانم تا با عزم خود و ایمان به اقتدار ملت سرافراز ایران تمام تلاش خود را در جهت خدمت گذاری به این ولی نعمتان ایران اسلامــی معطوف داریم. موفق و پیروز باشید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر