کد خبر: 82872 A

ستاد انتخاباتی روحانی در کردستان:

همه ما همراه دکتر روحانی، مجدانه اجرای تعهدات ده‌گانه دولت تدبیر و امید و نیز تعهدات شخص وی در سفر به کردستان را پیگیریم و می‌دانیم باید طبق برنامه، دولت به اجرای این تعهدات اهتمام کند.

ایلنا: ستاد انتخاباتی روحانی در کردستان در بیانیه‌ای از حضور مردم کردستان در انتخابات قدردانی کرد.
به گزارش ایلنا از سنندج، در این بیانه آورده شده: وعده‌های دولت تدبیر و امید درخصوص کردستان را پیگیری می‌کنیم.
در ادامه بیانیه ستاد انتخاباتی روحانی در استان کردستان آمده است: خاضعانه از حضور آگاهانه، آرام و امیدوارتان که «حماسه سیاسی» به تعبیر مقام معظم رهبری را عینیت بخشید تشکر و قدردانی می‌نماییم و خود را در شادمانی سیاسی و شیرینی تحقق اهداف متعالیتان شریک می‌دانیم و از خداوند متعال مدد می‌طلبیم تا دولت «تدبیر و امید» را در تحقق وعده‌ها و برآورده کردن خواسته‌های رفع تبعیض یاری دهد.
در این بیانیه آمده است: وظیفه است همه ما که در این انتخابات، جمهوریت و دموکراسی را مشق کرده، آموزه‌هایمان در مدارا و رواداری با رقیبان و مخالفان، نقشه راهمان کنیم و حقوق اساسی و انسانی همگان در انتخاب آزادانه اشان را ارج نهیم و کرامت شهروندان را پاس داریم.
بیانیه ستاد انتخابات روحانی در کردستان می‌افزاید: اینک که نگاه مردم کردستان در تعیین مشی و راهبرد اداره کشور آشکار شده است، زمان زدودن غبار محرومیت از چهره کردستان و دیگر مناطق توسعه نیافته و نابرخوردار ایران عزیز با نقشه راه و راهبردهای دولت تدبیر و امید است؛ بر همه ماست دولت را در رسیدن به این آرمان بلند برابری خواهانه کوشا یاری کنیم.
در ادامه این بیانیه آمده است: همه ما همراه دکتر روحانی، مجدانه اجرای تعهدات ده‌گانه دولت تدبیر و امید و نیز تعهدات شخص وی در سفر به کردستان را پیگیریم و می‌دانیم باید طبق برنامه، دولت به اجرای این تعهدات اهتمام کند.
این بیانیه اضافه می‌کند: اینک که دولت برابری خواه و ضد تبعیض دکتر روحانی با تعهدات مترقی و انسانی با رأی بی‌نظیر ملت پا در رکاب خدمت می‌نهد، با شادی و شادمانی همه ایرانیان همراه و در راه سعادت ملت همراز و همگام هستیم.
در پایان بیانیه ستاد انتخاباتی روحانی در کردستان آمده است: دوباره، در کمال خضوع و خشوع، به عنوان حامیان دکتر روحانی در کردستان از همراهی، همگامی و همفکری و حضور شورانگیز و شوق انگیز و مسئولانه مردم شرافتمند کردستان در انتخابات ریاست جمهوری تشکر و قدردانی می‌کنیم.

 

حسن روحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر