کد خبر: 84784 A

اصحاب قلم می توانند برای شرکت در این جشنواره،آثار منتشر شده خود را در چارچوب اهداف و محورهای همایش به دبیرخانه جشنواره ارسال و یا در سایت جشنواره ثبت کنند.

ایلنا: معاونت اجتماعی و ارشاد فرماندهی انتظامی کردستان از اعلام برگزاری نخستین جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی کشور در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا جواد بنی عامریان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا از سنندج اظهار داشت: این جشنواره به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به صورت ملی و با همکاری اصحاب رسانه در بهمن ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت بستر‌ها و زمینه‌های رسانه‌ای نظام و امنیت عمومی، بسط و گسترش تعامل هدفمند ناجا و رسانه‌ها و تقویت سهم رسانه‌ها در پیشگیری اجتماعی عنوان کرد.
بنی عامریان همچنین محورهای این همایش را ظرایف روان‌شناختی نشر و تحلیل اخبار حوادث و رخ داد‌ها، ایجاد جامعه‌شناختی تهیه، تدوین و انتظار اخبار اجتماعی، واکنش رسانه‌ها در حیطه ترویج قانون گرایی و نظم پذیری، ساز و کارهای رسانه‌ای ارتقای نظم و امنیت اجتماعی و سهم و نقش رسانه‌ها در ارتقای تعامل پلیس با مردم بیان کرد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان افزود: زمینه‌های جشنواره شامل خبر، مصاحبه و گزارش است و آثار ارسالی به طور مجزا در دو گروه رسانه‌های مکتوب (روزنامه‌ها و گاهنامه‌ها) و مجازی (خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی اینترنتی) مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی یادآور شد: اصحاب قلم می‌توانند برای شرکت در این جشنواره، آثار منتشر شده خود را که در تاریخ سی‌ام خردادماه لغایت بیستم دی ماه سال جاری در چارچوب اهداف و محورهای همایش منتشر شده است، به نشانی دبیرخانه جشنواره تهران، خیابان آزادی، خیابان جمالزاده جنوبی، کوچه رشتچی، معاونت اجتماعی ناجا، طبقه پنجم، دبیرخانه رسانه و نظم و امنیت عمومی با کد پستی: ۱۳۱۳۹۷۶۶۹۶ ارسال کرده و یا در سایت جشنواره به آدرس www. festival. police. ir ثبت کنند.
بنی عامریان در پایان سخنانش با بیان اینکه محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار روز سی‌ام دیماه و «داوری نهایی» نیز در تاریخ دهم بهمن ماه سال جاری می‌باشد و زمان برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان نیز بهمن ماه ۹۲ و همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خواهد بود.

اصحاب رسانه جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی جواد بنی عامریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر