کد خبر: 8502 A

محسن مومنی شریف "رئیس حوزه هنری کشور " شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاحیه پریس سینما بهمن سنندج، طی حكمی رئیس حوزه هنری استان كردستان را منصوب كرد.

ایلنا - سنندج: محسن مومنی شریف "رئیس حوزه هنری کشور " شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاحیه پریس سینما بهمن سنندج، طی حكمی رئیس حوزه هنری استان كردستان را منصوب كرد.

به گزارش ایلنا؛در متن این حكم آمده است:

برادر گرامی آقای امین مرادی

با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی در امور فرهنگی و اجرایی، به پیشنهاد مدیر كل محترم امور استانها و مجلس حوزه هنری به موجب این حكم به عنوان رئیس حوزه هنری استان كردستان منصوب می شوید.

استان كردستان، مهد فرهنگ و هنر و دیار مومنان بیگانه ستیزی است كه نامشان همواره همراه با وفاداری و صفا و مهربانی و رشادت است. این سرزمین كهن خاستگاه شمار بزرگی از عالمان، ادیبان و هنرمندانی است كه نامشان در فرهنگ و تمدن بزرگ اسلامی با مهر خاندان رسول اكرم صلی الله علیه و سلم می درخشید. این پشتوانه بزرگی است كه برای هنرمندان ارجمند كردستان و همه كسانی كه در این میدان در پی جاودانگی هستند.

انتظار می رود با تدبیر و درایت جنابعالی حوزه هنری استان كانونی پویا برای تولید آثار فاخر ادبی و هنری با شاخص های اعلام شده و نیز مكانی مقدس برای تربیت هنرمندان متدین و ملتزم به ارزش های اسلامی و متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی شود.

برای جنابعالی و همكاران محترم آن حوزه توفیق خدمات مخلصانه در عرصه فرهنگ و هنر را آرزومندیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر