کد خبر: 8690 A

مرادی خبر داد:

با توجه به ظرفیتهای به وجود آمده در سال تحصیلی جاری بیش از 5 هزار و 808 دانشجو در بیش از 94 رشته و گرایش در مقطع کارشناسی و 3رشته و گرایش در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان دانشجویان جدیدالورود در مراکز و واحدهای ده گانه این دانشگاه مشغول به تحصیل خواهند شد.

ایلنا- سنندج: سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان از پذیریش 5 هزار و 808 دانشجو در 10 مرکز و واحد تابعه این دانشگاه برای نیمسال جدید تحصیلی 91-92 خبرداد.

ایوب مرادی ضمن اعلام این خبر به ایلنا گفت: در حال حاضر دانشگاه پیام نور به لحاظ تعداد دانشجویان بزرگ ترین دانشگاه استان کردستان به شمار می آید و 70عضو علمی و یک‌هزار و 200 استاد مدعو در 94 رشته و گرایش در مراکز و واحدهای تابعه این دانشگاه به بیش از 25 هزار دانشجو خدمت  رسانی می ‌کنند.

وی تصریح کرد: به دلیل کیفیت ارائه خدمات آموزشی و مباحث علمی در دانشگاه پیام نور، به روز بودن و غنی  ‌بودن منابع درسی ارائه شده، شاهد رضایت اکثر دانشجویان و خانواده‌ های آنان بوده و در پنج سال اخیر نیز این رضایت ‌مندی افزایش داشته است.

مرادی افزود: پیام نور تنها دانشگاهی است که تمامی سرفصل ‌‌های درسی وزارت علوم را رعایت می‌ کند و به دلیل کیفیت بالای خدمات آموزشی و علمی ارائه شده در مراکز و واحدهای تابعه پیام نور شاهد موفقیت گسترده فارغ‌ التحصیلان این دانشگاه نسبت به فارغ ‌‌التحصیلان دیگر دانشگاه‌‌ ها و مراکز آموزش عالی در آزمون ‌های استخدامی و فعالیت‌ های فرهنگی و اجتماعی هستیم.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان گفت: در همین راستا و با توجه به ظرفیت های به وجود آمده در سال تحصیلی جاری بیش از 5هزار و 808 دانشجو در بیش از 94 رشته و گرایش در مقطع کارشناسی و 3رشته و گرایش در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان دانشجویان جدیدالورود در مراکز و واحدهای ده گانه این دانشگاه مشغول به تحصیل خواهند شد.

مرادی یادآور شد: خوشبختانه در سال جاری در همه مراکز و واحدهای تابعه این دانشگاه شاهد افزایش رشته های تحصیلی مختلف بوده ایم و برای نخستین بار در استان کردستان نیز در مرکز سنندج در دو رشته روزنامه نگاری و برق گرایش کنترل دانشجوی مقطع کارشناسی پذیرفته شده اند.

وی خاطرنشان کرد: ثبت نام غیر حضوری دانشجویان در روزهای اول تا هفتم مهرماه آغاز شده و ثبت نام حضوری آنان نیز از 15 مهر تا 15 آبان با توجه به زمان اعلام شده برای رشته های مختلف ادامه خواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر