کد خبر: 88457 A

رئیس جامعه هتلداران كردستان:

ما برای دریافت مشکلات هتلداران همواره آماده بوده‌ایم و خواهیم بود و در راستای حل این مشکلات نیز نهایت تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

ایلنا: رئیس جامعه هتلداران استان كردستان گفت: مدیران هتل‌ها و مهمان‌پذیرهای سطح استان می‌بایست در راستای حل و فصل مشکلات، گام‌های جدی‌تری بر دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بانه، عبدالحمید حمیدی در دومین جلسه رفع مشكلات و موانع پیش روی هتل‌ها و مهمان پذیرها و واحدهای اقامتی كه با حضور مدیران هتل‌ها، فرماندار شهرستان بانه، معاون گردشگری در هتل شار شهرستان بانه برگزار شد، به برخی از مشکلات صنعت هتلداری و گردشگری موجود در سطح استان اشاره کرد.

وی به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و حضور جامعه هتلداران استان در جشنواره‌ها و نمایشگاه های کشوری و داخل استانی در راستای اهداف و منافع جامعه هتلداران پرداخت و گفت: ما تمام تلاش خود را برای معرفی هتل‌ها و مهمان پذیرهای سطح استان بکار برده‌ایم و انشا الله این روند ادامه خواهد داشت.

حمیدی تصریح كرد: آموزش به عنوان یک رکن اساسی در توسعه صنعت هتلداری همواره از دغدغه‌های جامعه بوده و امسال برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی در دستور کار ما قرار دارد که انشا الله به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی به پرسش‌های مطرح شده از جانب مدیران واحدهای اقامتی سطح استان اشاره کرد و افزود: ما برای دریافت مشکلات هتلداران همواره آماده بوده‌ایم و خواهیم بود و در راستای حل این مشکلات نیز نهایت تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

کردستان توان مطرح شدن در سطح بین المللی را دارد
فرماندار شهرستان بانه نیز در این جلسه،به اهمیت صنعت گردشگری برای توسعه همه جانبه استان به لحاظ اقتصادی، فرهنگی و... و لزوم ایجاد زیر ساخت‌های مناسب و کافی برای پایداری این صنعت اشاره كرد و گفت: کردستان با توجه به دارا بودن آثار تاریخی، فرهنگی و جاذبه های متعدد گردشگری توان مطرح شدن در سطح کشور و بین‌المللی را دارد.

وی افزود: بر همین اساس می‌بایست تلاش مضاعف در دستور کار کلیه دست‌اندرکاران این صنعت قرار گیرد.

منصوری در ادامه سخنانش به وضعیت شهرستان بانه طی سال‌های گذشته و مقایسه آن با سال‌های جاری پرداخت و گفت: با حول و قوه الهی و با همت و تلاش تمامی مدیران و تلاشگران عرصه گردشگری بسیاری از کاستی‌ها رفع شده است با این اوصاف هنوز مشکلاتی وجود دارد که فرمانداری بانه با جدیت در حال پیگیری و رفع آن‌ها از طریق مبادی ذیربط استانی و کشوری است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه بانه هم اکنون به عنوان مقصد اصلی برای گردشگران در سطح کشور مطرح می‌باشد و بر همه ما مسئولان و دست اندارکاران دولتی و خصوصی سطح استان واجب است نسبت به حفظ و توسعه این امر مهم تلاش کنیم تا مبادا بر این وضعیت در حال ترقی بانه و به تبع آن استان، خدشه ای وارد شود و مردم عزیز و تلاشگر بانه دچار مشکلات ناخواسته شود.

هتل شهرستان بانه اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر