کد خبر: 90137 A

سردار احمدی مقدم:

ایران اسلامی علیرغم تحریم‌ها، تهدیدات، جنگ‌‌های روانی، فشارهای سیاسی و اقتصادی و همچنین توطئه‌ها با تکیه بر ولایت,مانند جزیره‌ای آرام در اقیانوس متلاطم به جلو حرکت می‌کند.

ایلنا: فرمانده ناجا امنیت را پایه و اساس تمام فعالیت‌ها در جامعه دانست و تصریح کرد: پایه و اساس همه کار‌ها بر مبنای امنیت استوار است و اگر امنیت وجود نداشته باشد هیچ اقدامی در جامعه به نتیجه مطلوب و مورد نظر نمی‌رسد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج، سردار اسماعیل احمدی مقدم پیش از ظهر چهارشنبه  ۲۶ تیرماه در دیدار با فرماندهان و کارکنان و پرسنل فرماندهی انتظامی استان در سنندج تصریح کرد: پایه و اساس همه کار‌ها بر بنای امنیت استوار است و اگر امنیت وجود نداشته باشد هیچ اقدامی در جامعه به نتیجه مطلوب و مورد نظر نمی‌رسد.
وی افزود: با نگاهی سطحی به کشورهای همسایه که امنیت در آن‌ها مختل شده است، اهمیت نعمت امنیت را بیشتر درک می‌کنیم.
سردار احمدی مقدم ادامه داد: امروز شاهد هستیم نبود امنیت در کشوری همچون مصر جامعه آن را دو پارچه کرده و معلوم نیست این بحران تا چه زمانی در آن کشور ادامه داشته باشد.
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: ایران اسلامی علیرغم تحریم‌ها، تهدیدات، جنگ‌های روانی، فشارهای سیاسی و اقتصادی و همچنین توطئه‌ها با تکیه بر ولایت، مانند جزیره‌ای آرام در اقیانوس متلاطم به جلو حرکت می‌کند و هرچه پیش‌تر جلو برویم بیشتر به اهمیت این نعمت پی می‌بریم.
احمدی مقدم اضافه کرد: وحدت جامعه اسلامی ایران یکی از برکات نظام، به عنوان پشتوانه محکم برای حرکت روبه جلو است که همه ما باید قدردان و شکر گذار این نعمت بزرگ باشیم.
وی یادآور شد: بدون شک بسیاری از توطئه‌های دشمنان مانند فتنه ۸۸ که می‌توانست مبنای یک شکاف بزرگ باشد، به برکت تدبیر روشن رهبری مهار شد.
فرمانده ناجا افزود: فتنه ۸۸ اگر به خاطر روشنگری‌های حکیمانه رهبری نبود ضمن ایجاد لطمات بزرگ، شکاف بزرگی را بین مردم و نظام ایجاد می‌کرد.
احمدی مقدم، تمسک بر باطن قرآن را مهم‌ترین رمز موفقیت و توفیق مسلمانان دانست و خاطرنشان کرد: برداشت‌های سطحی از ظاهر قرآن به صورت ناقص موجب نشان دادن دینی خشن، غیرمنطقی، غیر مدرن و ناسازگار با پیشرفت‌ها و همچنین ایجاد فرق تکفیری‌ چون سلفیت و وهابیت می‌شود که مورد حمایت دشمنان اسلام خواهند بود.
فرمانده نیروی انتظامی ناجا در پایان سخنانش با تاکید بر اینکه باید برآورد دقیقی از نیازهای مردم داشته باشیم، گفت: هر حکومتی نتواند نیازهای مردم خود را درک کند و ادراک خود را بخواهد به مردم نسبت دهد، به سرنوشت همان‌هایی دچار می‌شود که سقوط کرده‌اند.

فرمانده ناجا کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر