کد خبر: 90189 A

نماینده ولی فقیه در کردستان:

ماه مبارک رمضان فرصتی است تا با قرار گرفتن در شرایط و فضایی متفاوت از روزهای عادی سال، عملکرد خود را بررسی کنیم.

ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان کردستان بهترین نتیجه روزه‌داری را تأثیر تقوا در انسان دانست و گفت: ماه مبارک رمضان ماه ضیافت خداوند متعال بوده و هر کس بخواهد از سفره پر نعمت خداوند متعال استفاده کند، باید برای ماه مبارک رمضان خود را از هر لحاظ مهمان خداوند متعال قرار دهد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج، حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی امروز چهارشنبه ۲۶تیرماه در جمع نیروهای نظامی و انتظامی استان کردستان در سنندج که با حضور فرمانده ناجا برگزار شد، اظهار داشت: ماه مبارک رمضان فرصتی است تا با قرار گرفتن در شرایط و فضایی متفاوت از روزهای عادی سال، عملکرد خود را بررسی کنیم.
وی تصریح کرد: ماه رمضان ماه خداوند و از شریف‌ترین ماه‌های سال است و در این ماه درهای آسمان و بهشت گشوده و درهای جهنم بسته می‌شود.
حجت الاسلام حسینی شاهرودی افزود: این ماه تنها ماهی است که نام آن در قرآن ذکر شده و این ماه با فضیلت‌ترین و با برکت‌ترین ماه سال به شمار می‌رود، زیرا در این ماه خداوند متعال درهای رحمت خویش را بر مسلمانان می‌گشاید و از اهمیت‌های ماه مبارک رمضان نزول قرآن، کلام پروردگار و بزرگ‌ترین معجزه رسول اکرم (ص) است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: چه برکتی بالا‌تر از قرآن و چه راهنمایی با فضیلت‌تر از آنکه در این ماه عظیم برای سعادت انسان نازل شده است.
وی قرار گرفتن شب قدر و تعیین سرنوشت، در ماه رمضان را از دیگر ویژگی‌های این ماه مبارک دانست و یادآور شد: ماه رمضان، ماه نزول قرآن است و شب‌های قدر در آن قرار دارد و این اولین ویژگی و امتیاز این ماه است که نزول قرآن کریم بر قلب نازنین پیامبر خدا (ص) برای نجات و هدایت انسان‌ها در این ماه پربرکت است.
حجت الاسلام حسینی شاهرودی در پایان سخنانش از خدمات و تلاش‌های بی‌وقفه نیروهای تلاشگر انتظامی کردستان در راستای حفظ امنیت و آرامش تقدیر کرد.

ماه رمضان نماینده ولی فقیه در کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر