کد خبر: 10866 A

مسابقات دومیدانی قهرمانی کارگران استان کرمان در پنج ماده برگزار و از قهرمانان این مسابقات به شکل ویژه تجلیل شد.

ایلنا - کرمان: مسابقات دومیدانی قهرمانی کارگران استان کرمان در پنج ماده برگزار و از قهرمانان این مسابقات به شکل ویژه تجلیل شد.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در این رقابتها 60 ورزشکار در قالب 7 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان و در ماده 800 متر سلمان نصیری از تیم مجتمع صنایع مس شهید باهنر، محمد نظری از شرکت درّآب و ابراهیم حاتمی از مجتمع گل گهر سیرجان به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش واصله، در مسابقات دو میدانی ماده 100 متر نیز سجاد نجمی زاده از تیم مجتمع صنایع مس شهید باهنر، مصطفی شمس الدینی و حجت عرب از شرکت درّآب – در رشته 300 متر هم علی دهنوی از تیم مشاغل آزاد، مهدی پژمان از مجتمع گل گهر سیرجان و یاسین سالاری از شرکت درّآب به ترتیب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

در رشته پرتاب وزنه نیز ابراهیم علی نژاد از مجتمع گل گهر سیرجان، سجاد توحیدی از شرکت درّآب و مهدی صفاری از مجتمع صنایع مس شهید باهنر و در رشته پرش طول نیز مصطفی شمس الدینی و سید سعید حسینی از شرکت درّآب و رسول عسکر پور از تیم نیروگاه برق توانستند به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کنند.

گفتنی است:در مراسم اهدا لوح به قهرمانان مسابقات دومیدانی کارگران استان با حضور معاون برنامه ریزی استاندار کرمان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر کل ورزش و جوانان استان به شکل ویژه از پیمان نصیری قهرمان پاراالمپیک و عضو تیم دومیدانی کارگران استان کرمان تجلیل شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر