کد خبر: 11230 A

ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: مهلت ثبت نام اینترنتی و هماهنگ كشوری سومین آزمون ادواری سراسری متقاضیان سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای که تا ساعت 24 امشب چهارشنبه، ادامه دارد.

کرمان - ایلنا: ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: مهلت ثبت نام اینترنتی و هماهنگ كشوری سومین آزمون ادواری سراسری متقاضیان سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای که تا ساعت 24 امشب چهارشنبه، ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کرمان، مدیرکل افزود: برای ثبت نام این آزمون، دفترچه واحدی طراحی شده است كه متقاضیان پس از دریافت دفترچه و كارت اعتباری از مراكز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و آموزشگاه های آزاد می توانند از طریق پایگاه اینترنتی http://advari.irantvto.ir در حرفه مورد نظر ثبت نام نمایند.

مسئول آموزش های مهارتی استان اعلام کرد: سومین آزمون از آزمون های ادواری سنجش مهارت در سال جاری به صورت هماهنگ و سراسری، 19 آبان ماه سال جاری در 40 حرفه به صورت همسان و هماهنگ كشوری و بیش از 340 حرفه غیر متمركز در بخشهای صنعت، خدمات، كشاورزی و فرهنگ و هنر برگزار می شود.

وی با اشاره به مراحل اجرای آزمونهای ادواری سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبی و عملی است كه متقاضیان بایستی پس از ثبت نام در آزمون براساس جدول شماره یك دفترچه ثبت نامی آزمون با درج كد رهگیری و كد ملی كارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایندوپس از كسب نمره قبولی در آزمون کتبی بر اساس برنامه زمانبندی مندرج در جدول شماره یك برای شركت در آزمون عملی به حوزه های تعیین شده مراجعه نمایند.

استاد دانشگاه کرمان گفت: هزینه ثبت نام در آزمون های سنجش مهارت برای رشته های فنی و كشاورزی150هزار ریال و برای رشته های خدماتی یكصد هزار ریال می باشد و متقاضیان هیچ وجه دیگری را برای شركت در آزمون نمی پردازند.

ابراهیمی نژاد برگزاری سراسری آزمون های سنجش مهارت با اهداف ارتقای كیفیت فرآیند سنجش مهارت، اعتبار بخشی به تجارب فنی و حرفه ای افراد، اطلاع رسانی جامع و ایجاد وحدت رویه، بسترسازی تحقق دولت الكترونیك و توسعه و بهبود خدمت رسانی به مخاطبان را از اهداف این آزمون ها اعلام کرد.

وی زمان برگزاری چهارمین آزمون ادواری را از 2/ 10 تا 12/ 10 سال جاری اعلام کرد و گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2110251-5داخلی165و173 یا تلفن گویای 167تماس گرفته و یا به مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر استان مراجعه نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر