کد خبر: 1646 A

سرایلومدیرعامل شرکت گاز استان کرمان:

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: در هفته دولت با بهره برداری از 11 ایستگاه TBSو 6 ایستگاه CPS و همچنین 2 ایستگاه CGS به بهره برداری خواهند رسید.

كرمان - ایلنا: مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: در هفته دولت با بهره برداری از 11 ایستگاه TBSو 6 ایستگاه CPS و همچنین 2 ایستگاه CGS به بهره برداری خواهند رسید.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای پروژه های هفته دولت در راستای پیشرفت چرخه صنعت در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت: همزمان با هفته دولت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر عملیات اجرایی 19 ایستگاه TBS، CGS و CPS در استان و شهرستانها به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: در هفته دولت امسال، طرح گازرسانی و بهره برداری از دو خط انتقال و از 63 روستا و 1 شهر با جمعیت بالغ بر 26328 نفر 6270 خانوار را در شهرها و روستا با اعتبار ملی بالغ بر 270 میلیارد ریال افتتاح تا مردم فهیم استان بتوانند از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.

وی تصریح كرد: ایستگاههای تقلیل فشار گاز در شهر ها و روستاها بخش مهمی از سیستم گازرسانی می باشند و افزایش روند استفاده از گاز طبیعی در كلیه بخشها صنعتی، كشاورزی و خانگی و جایگزینی آن به جای سایر فرآورده های نفتی یکی از اهداف اصلی شركت ملی گاز ایران است.

وی در خاتمه گفت: امید است با تلاش و کوشش شبانه روزی کارشناسان، مهندسین داخلی و پیمانکاران در سال جدید عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های گازرسانی بتواند سهمی از پیشرفت میهن اسلامی در تداوم خدمت رسانی، آبادی، صنعت و اقتصاد باشیم و بتوانیم به پیشرفت های قابل قبولی دست پیدا کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر