کد خبر: 1685 A

همایش بازآموزی مربیان مراقبت و زیبایی توسط کارگروه علمی و فرهنگی و پژوهشی کانون کشوری انجمن صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه ای در برگزار شد.

کرمان - ایلنا: همایش بازآموزی مربیان مراقبت و زیبایی توسط کارگروه علمی و فرهنگی و پژوهشی کانون کشوری انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در برگزار گردید.

به گزارش ایلنا در این مراسم مهدی ابراهیمی نژاد مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اهمیت توسعه و ترویج آموزش های مهارتی منجر به اشتغال و لزوم همکاری موثر بخش خصوصی در این عرصه جهادی از همکاری روسای کانون و انجمن ها، بخصوص خانم امجدی عضو هیئت مدیره کانون کشوری و مسئول کارگروه علمی و فرهنگی و پژوهشی این کانون بعنوان افتخار استان کرمان، به آموزشگاههای آزاد تشکر کرد.

در ادامه نادیا امجدی عضو هیئت مدیره کانون کشوری آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای نیز ضمن خیر مقدم به مربیان استان و تقدیر و تشکر ویژه از مدیر کل، معاونین، مسئول آموزشگاه های آزاد استان و رئیس کانون استانی، روسای انجمن وجعفری رئیس مرکز فنی و حرفه ای سیرجان، گفت: این کارگروه مسئول برگزاری نمایشگاه های تخصصی، سمینارهای آموزشی و همایش نکوداشت برترین ها و گردهمایی خبرگان صنعتی و علمی بویژه در بخش مهارت آموزی و فن آوری نوین است.

وی افزود: پس از مصوبه هیئت نظارت مرکزی در خصوص انسجام برگزاری همایش های باز آموزی،با حمایت ریاست سازمان دکتر پرند و مدیر کل دفتر موسسات کارآموزی آزاد در این خصوص جلسات مختلفی برگزار و همکاری لازم با کانون کشوری جهت ارتقا مربیان و مدیران انجام شد.

امجدی تصریح کرد: سازمان و کانون کشوری مصمم است مربیانی که در پی ارتقا سطح آگاهی تخصصی و یا اجتماعی خود هستند از مراجعه به برخی ازشرکت ها که بعضا افراد سود جو و ناکارآمد بعنوان متولی آموزش آنها بوده و صرفا در پی مطامع مالی و اقتصادی هستند بی نیاز نماید و از مربیان متخصص اما ناشناخته شهرستان ها در این عرصه استفاده شود.

عضو هیئت مدیره کانون کشوری آموزشگاههای آزادافزود: این همایش در سه سطح بین المللی و کشوری و استانی در حال برنامه ریزی است و بزودی در خصوص رشته فن آوری اطلاعات، طراحی دوخت و صنایع غذایی در سطح کشوردر مرکز تربیت مربی کرج اجرا خواهد شد.

سپس سمینار آموزشی مراقبت و زیبایی با حضور 4 مربی مجرب از 4 استان البرز، تهران، همدان، قزوین در دو نوبت صبح 13-10 و بعدازظهر 17-14 انجام شده و در آخر به تمامی شرکت کنندگان مدرک شرکت در سمینار کارگاه آموزشی از سوی کانون کشوری با همکاری اداره کل تقدیم شد.

گفتنی است:در پایان این مراسم که با قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی همراه بود، از مسئولین اداره کل، کانون، انجمن صنفی و رئیس کارگروه کشوری علمی فرهنگی پژوهشی تقدیر بعمل آمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر