کد خبر: 2618 A

رئیس انجمن گل و گیاه کرمان:

با راه‌اندازی بخش پرسش و پاسخ سایت انجمن گل و گیاه کرمان مسئولین این انجمن، آموزش الکترونیک پرورش انواع گل و گیاه را آغاز کردند.

کرمان - ایلنا: با راه‌اندازی بخش پرسش و پاسخ سایت انجمن گل و گیاه کرمان مسئولین این انجمن، آموزش الکترونیک پرورش انواع گل و گیاه را آغاز کردند.

به گزارش ایلنا، عباس رحمتی مقدم، رئیس انجمن گل و گیاه کرمان، ضمن اشاره به آغاز فعالیت‌های آموزشی این انجمن گفت: با راه‌اندازی بخش پرسش و پاسخ در سایت این انجمن، مردم کرمان می‌توانند ضمن طرح پرسش‌های خود در رابطه با پرورش، تکثیر، آبیاری و سایر موضوعات مرتبط با گل و گیاه در آب و هوای کرمان، پاسخ خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

وی از حضور یک تیم مجرب و تخصصی در حوزه پاسخ‌گویی به مراجعین خبر داد و افزود: انجمن گل و گیاه کرمان در 4 حوزه تخصصی گیاهان زینتی، قارچ، سبزی و صیفی و گیاهان دارویی، فعالیت دارد که پاسخ‌گویی به سوالات در هریک از این حوزه ها توسط افراد متخصص و باتجربه صورت می‌گیرد.

رحمتی مقدم از معرفی گیاهان مناسب رشد در کرمان در سایت این انجمن خبر داد و تصریح کرد: سایت انجمن با آدرس www.flowerkerman.ir به صورت روزانه گیاهان مختلف را با جزئیات کامل جهت پرورش در آب و هوای کرمان معرفی می‌کند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر