کد خبر: 41999 A

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان خبر داد:

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان گفت:به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی هر روز برنامه های متنوعی از شبکه استانی صداوسیما پخش می شود.

کرمان-ایلنا: مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان گفت:به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی هر روز برنامه های متنوعی از شبکه استانی صداوسیما پخش می شود.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی صدا وسیمای مرکز کرمان، حجت الاسلام موسوی مدیر کل عناوین ویژه برنامه زنده رادیویی درصدای مرکزکرمان را پخش لحظه هایگلباران دهه فجر عنوان وافزود:لحظه های گلباران عنوان ویژه برنامه زنده رادیویی درصدای مرکزکرمان است که درایام الله هرروز از ساعت 30/8 صبح تا ظهر12پخش می شود.

وی تصریح نمود: گزارشی از جشن های مردمی،انعکاس برنامه های ستاددهه فجر،نمایش روزهای خاطره،معرفی کتاب روزشمارانقلاب،شعرانقلاب،خبرهای انقلاب ومسابقه حضوری بخشهایی از این برنامه زنده است.

وی خاطر نشان کرد:این برنامه گروهی توسط تهیه کنندگان،نویسندگان وگویندگان صدای مرکز کرمان تهیه وپخش خواهد شد

وی افزود:برنامه برگی از تقویم نیز هر روز از ساعت 15.30 تا 16 با مباحث تحلیلی انقلاب و بخش کلام نور (بیانات رهبر معظم انقلاب) پخش می شود.

وی برنامه بازتاب (پنجشنبه 12 بهمن) ساعت 15.30 تا 16 شامل برنامه های مختلف ستاد دهه فجر و گفتگو با چهره های انقلابرا یکی از برنامه های صدای مرکزکرماندر این ایام عنوان وافزود: از داستان تا نمایش (ظهر روز جمعه 13بهمن) با داستانهایی پیرامون حوادث انقلاب در کرمان و استان ازشبکه استانی ارائه خواهد شد.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان،برنامه های کرمان سلام، آشیانه مهر، رادیوها روشن، مفرشو، و اهل آبادی با بخشهای ویژه دهه فجر از جمله انقلاب در کلام دیگران، واژه های انقلاب، امام در آیینه دهه فجر، پلاک با موضوع معرفی شهدای انقلاب و خاطرات روزهای مبارزه،جمعه بازار، رمز عبور، سکو، فصل تازه و گلهای خندان که با توجه به مناسبت ها و مخاطبان خود به موضوع دهه فجر می پردازرا از دیگر برنامه در طول این ایام عنوان  کرد.

وی تصریح نمود:همچنین برنامه جنگ شبهای پرستاره برنامه ای است زنده که درایام الله دهه فجربه مدت 10شب ساعت 5/21دقیقه از سیمای مرکزکرمان پخش می شود.

وی گفت:دراین برنامه هرشب یکی از جشنهای مردم درنقاط مختلف شهرکرمان انعکاس می یابد که دستاوردهای انقلاب اسلامی درقالب بخش های متنوع هنری از جمله سرود،کلیپ،معرفی هنرمندان،گزارش با حضورمردم بیان می شود.

وی خاطر نشان کرد: ویژه برنامه شبهای کرمان،برنامه روتین شبانه سیمای مرکز کرمان در طول 10 شب به مدت 45 دقیقه در دهه فجر به صورت ویژه پخش می شود و هرشب گفتگویی با مهمانانی دارد که درمبارزات انقلابی نقش داشته اند.

حجت الاسلام موسوی گفت: برنامه مستندکرمان وانقلاب که در10قسمت 20دقیقه ای تهیه شده ودردهه فجرامسال از شبکه کرمان پخش می شود نقش روحانیون،زنان،ارتش،اصناف،فرهنگیان ودیگرقشرهای جامعه درپیروزی انقلاب اسلامی بررسی می شود و این مستند 1ز12تا22بهمن بعد از اذان ظهرازسیمای مرکزکرمان پخش می شود

وی اظهار داشت: مستند ارمغان انقلاب عنوان برنامه ای با مدت 20 دقیقه با دستاوردهای انقلاب از پخش سیمای مرکز کرمان پخش میشود.

وی یادآورشد: برنامه های جوان، نوجوان، کودک وخردسال وخانواده نیز درایام دهه فجراز سیمای مرکز کرمان پخش می شود.

وی گفت: مستند شهدای انقلاب،معرفی شهدای انقلاب درگفتگو با یاران وخانواده شهدا،محتوای 7 مستند 10دقیقه ای پوشش خبری طرح ها و برنامه های ایام ا... دهه فجر،فیلم های سینمایی با موضوع انقلاب از جمله برنامه هایی است که از سیمای مرکز کرمان پخش می شود.

وی گفت، تهیه گزارشهای رادیویی و تلویزیونی از اقدامات انجام شده درحوزه تولیدملی،تهیه گزارش از خدمات نظام اسلامی در نقاط مختلف استان،انعکاس حضور گسترده مردمی در جشن های و برنامه های دهه فجر در قالب فیلم ها وعکسهای ارسالی مردم زمینه سازی برای برپایی هر چه باشکوهتر راهپیمایی 22 بهمن و پوشش همه جانبه این مراسم از اقدامات صدا وسیمای مرکز کرمان در ایام دهه فجر می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر