کد خبر: 42594 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خبر داد:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: برای ساخت مرکز خواهران جیرفت شش میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: برای ساخت مرکز خواهران جیرفت شش میلیارد ریال هزینه شده است.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ابراهیمی‌نژاد مدیرکل، با بیان برنامه های دهه فجر از افتتاح نمایندگی مراکز آموزش فنی و حرفه ای رابر، عنبرآباد، خواهران جیرفت و ارزوئیه در دهه مبارک فجر خبر داد.

وی با اشاره به هزینه شش میلیارد ریالی برای ساخت مرکز خواهران جیرفت گفت: سایر مراکز در راستای برنامه این اداره کل در جهت پوشش مناق محروم و شهرستان های تازه تاسیس با همکاری و مشارکت فرمانداریها وسایر دستگاهها افتتاح خواهد شد.

وی نواختن زنگ انقلاب در اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر استان همزمان با ورود تاریخی حضرت امام(ره)، حضورکارکنان، مربیان و کارآموزان در مراسم 12 بهمن و راهپیمایی یوم الله 22بهمن، آذین بندی و چراغانی و اهدای کتاب جهت تجهیز کتابخانه های مراکز استان را از جمله این برنامه ها ذکر کرد.

وی همچنین برگزاری جشن انقلاب با حضور کارکنان اداره کل و فرزندان بالای 15 سال کارکنان زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در روز چهارشنبه 17 بهمن و کسب مقام نایب قهرمانی تیم فوتسال اداره کل در مسابقات همبستگی کارکنان زیرمجموعه وزارتخانه در استان جام دهه فجر و نیز مسابقه مقاله نویسی با موضوع آموزش های فنی و حرفه ای در سال تولیدملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را از دیگر برنامه ها در این ایام خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر