کد خبر: 42622 A

استاندار کرمان خبر داد:

استاندار کرمان گفت: به مناسبت دهه فجرتعداد193پروژه بالغ بر 255میلیارد تومان به بهره برداری خواهد شد.

استاندار کرمان گفت: به مناسبت دهه فجرتعداد193پروژه بالغ بر 255میلیارد تومان به بهره برداری خواهد شد.

به گزارش ایلنا: اسماعیل نجاردر جمع خبرنگاران با ذکر این مطلب افزود: همزمان با بهره برداری از پروژها نیز تعدادی پروژه به ارزش17 میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.

وی گفت: در زمینه عمرانی در طول 34سال پیروزی انقلاب اسلامی در بحث توسعه کشاورزی در شمال استان اعتبارات،برنامه ریزی و جذب شد و در جنوب نیز مهم قریب بر 50درصد انجام شده است.

وی تصریح کرد:در سال گذشته 1200 کیلومتر طول راه های روستایی نسبت به سال 84رشد داشته که از مرز 1500کیلومتری ان خواهد گذشت.

وی اشاره کرد: در سال 57 طول راههای روستایی صفر بوده که این رقم در سال 90 به تعداد3هزار و641کیلومتر وامسال به تعداد 6 هزار و41کیلومتر رسیده است.

وی افزود:اخیراًجهت نهایی شدن گازرسانی مناطق راین، گلبافت،بم و از بم به سمت جیرفت مبلغ 42 میلیارد تومان هزینه شده که 30کیلومتر گاز رسانی درحال احداث است است.

استاندار گفت: در سال جاری در بحث تملّک دارایی محدود بود یم که در جلسات توسعه امنیت پایدار شرق و غرب کشورکه با حضور وزیر تشکیل شد توانستیم پروژه‌های مناطق محروم استان اعم از ملی، استانی را مثل گلبافت و شهداد 100 درصد تخصیص و تملک دارای ها را مصوب کنیم.

وی درخصوص حضور مردم در22 بهمن گفت: امسال با عنایت به اینکه تقریبا در آستانه انتخابات قرار داریم، به طور قطع تاثیرات همه جانبه مردم تأثیرات خود را خواهیم گذاشت و از طرفی مایوس کردن دشمنن اسلام و قرآن راکه امید است با حضور باشکوه مردم آن را تبدیل به یأس و نامیدی آنان خواهد کرد.

وی افزود: مهمترین آرمان های انقلاب استقلال،آزادی،جمهوری اسلامی است که باید به نسلهای آینده منتقل شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر