کد خبر: 45990 A

دادستان عمومی وانقلاب کرمان خبر داد:

یکی از باندهای بزرگ قاچاق مسلحانه مواد مخدر شرق کشور که محموله های کلان مواد مخدر را از افغانستان وارد و به استانهای عمقی کشور منتقل و توزیع می نمود منهدم گردید.

کرمان-ایلنا: یکی از باندهای بزرگ قاچاق مسلحانه مواد مخدر شرق کشور که محموله های کلان مواد مخدر را از افغانستان وارد و به استانهای عمقی کشور منتقل و توزیع می نمود منهدم گردید.کرمان-ایلنا: یکی از باندهای بزرگ قاچاق مسلحانه مواد مخدر شرق کشور که محموله های کلان مواد مخدر را از افغانستان وارد و به استانهای عمقی کشور منتقل و توزیع می نمود منهدم گردید.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان؛ یدا... موحد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) با عنایت خداوند متعال و با پی گیریهای مستمر اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه یک باند بزرگ قاچاق مسلحانه ی مواد مخدر را در شهرستان سیرجان شناسایی و مورد ضربه قرار دهند.

موحد افزود:در ابتدای این عملیات به شرور و چریکهایش هشدار داده می شود تا خودشان را تسلیم نمایند،که اشرار به این هشدار بی توجهی و مقاومت نموده و مأمورین ناگزیر مخفیگاه آنها را ابتدا با گاز اشک آور و سپس با چند موشک آر پی جی مورد هدف قرار دادند.

دادستان مرکز استان بیان داشت: علاوه بر سرکرده ی باند، 5 نفر از عوامل و چریکهای باند مذکور نیز به نامهای نعمت ا....ی، مسلم. ی، حسین.ن، محمدرضا. گ، محمد کریم. ر، دستگیر و بازداشت شدند.

مدعی العموم کرمان در ادامه تصریح نمود: در این جریان یک قبضه سلاح کلاش به همراه سه تیغه خشاب، یک رشته جیب خشاب، 85 عدد فشنگ و مقدار 65 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط گردید.

وی گفت علاوه بر کشف اقلام مزبور تعداد 5 دستگاه خودروی زانتیا، پژو پارس و پژو 405 نیز توقیف گردید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر