کد خبر: 47073 A

رئیس اداره فرش سازمان صنعت استان كرمان خبر داد:

رئیس اداره فرش سازمان صتعت، معدن و تجارت استان كرمان از برگزاری دومین جشنواره فروش فرش دستباف در استان كرمان همزمان با سراسر كشور خبر داد.

کرمان- ایلنا: رئیس اداره فرش سازمان صتعت، معدن و تجارت استان كرمان از برگزاری دومین جشنواره فروش فرش دستباف در استان كرمان همزمان با سراسر كشور خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی سازمان صتعت، معدن و تجارت كرمان، ناصر عباسپور رئیس اداره فرش سازمان صتعت، معدن و تجارت، با بیان اینكه جشنواره فرش دستباف در كشور به منظور ایجاد تحرك و رونق در بازار داخلی فرش دستباف برگزار می شود، گفت: این جشنواره در استان كرمان همزمان با سراسر كشور در حال برگزاریست.

وی با اشاره به اینكه دومین جشنواره فروش فرش دستباف در استان كرمان از تاریخ 22 بهمن ماه در كرمان آغاز شده است، افزود: این جشنواره تا 22 اسفند ماه در شهرستان های كرمان، سیرجان و رفسنجان ادامه دارد.

عباسپور از انتخاب فروشگاه های منتخب فروش فرش دستباف در این شهرستان ها خبر داد و خاطر نشان كرد: 15 فروشگاه در شهر كرمان، 10 فروشگاه در سیرجان و 6 فروشگاه فروش فرش در شهر رفسنجان در مدت برگزاری جشنواره، عرضه فروش فرش دستباف دارند.

وی همچنین با بیان اینكه فرش دستباف در طول مدت برگزاری جشنواره با تخفیف 5 درصدی به فروش می رشد، تصریح كرد: 72 ساعت برای تعویض و یا پس گرفتن فرش خریداری شده در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره فرش سازمان صتعت، معدن و تجارت استان كرمان افزود: شهروندان در صورت هرگونه مشكل بوجود آمده در هنگام خرید و یا تعویض و پس دادن فرش می توانند شكایات خود را به كمیته نظارتی تشكیل شده با شماره تلفن 2223971 و یا با مراجعه به اتحادیه فروشندگان فرش دستباف واقع در خیابان امام خمینی (ره) شهر كرمان اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر