کد خبر: 47186 A

امام جمعه نرماشیر:

ایران ملت بصیری است و امروز الگوی کشورهای جهان قرار گرفته است و خلق حماسه 22 بهمن امسال توسط ملت ایران یاس وناامیدی را جبهه دشمن رقم زد.

ایلنا - بم: امام جمعه شهرستان نرماشیر در جمع نمازگزاران گفت: ایران ملت بصیری است و امروز الگوی کشورهای جهان قرار گرفته است و خلق حماسه 22 بهمن امسال توسط ملت ایران یاس وناامیدی را جبهه دشمن رقم زد.

به گزارش ایلنا حضرت حجت الاسلام ایرانژاد درادامه افزود: دشمن در سال 88 تمام تلاش خود را به کار گرفت تا بتواند کاری از پیش ببرند اما حضور مردم در جشن پیروزی انقلاب اسلامی تمام توطئه های انها را نقش بر آب کرد.

وی اضافه کرد: مردم با حضور در صحنه تجدید با آرمان های امام راحل ومقام معظم رهبری اراده پولادین خود را به دشمنان نشان دادند.

وی به اول اسفند سالروز حمله جنگیده نظامی وهواپیمای مسافر بری ایرانی وشهادت شهید محلاتی اشاره کرد و گفت:این اقدام نیز یکی از جنایت های بی شمار عراق است که امریکا امروز نیز سر کار گر گذاشتن افرادی به هین تفکر در عراق است.

ایرانژاد در ادامه به میلاد امام حسن عسکری وحضرت عبداللعظیم حسنی اشاره و اظهار داشت: بزرگداشت ائمه اطهار امری لازم است وباید از زندگی این بزرگواران اگو برداری کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر