کد خبر: 48987 A

رییس روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان خبر داد:

حضور گروه خبری مهر ماندگار و تهیه گزارش و فیلم برداری از پروژه‌های اجرایی این استان و روند پیشرفت آنان سهمی از برنامهٔ تهیه شده مهر ماندگار خواهد بود.

کرمان-ایلنا: به منظور ارایه خدمات ارایه شده به مردم کرمان و معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای فعالیتهای پروژه‌های گازرسانی درروندتوسعه مطلوب طرحهای مهر ماندگاراستان در تهیه و تولید است.

ماندگار شرکت ملی گاز ایران عنوان برنامه‌ای تلویزیونی است که از شبکه یک سیما در دست تهیه و ساخت است.

وی افزود: این گروه خبری با حضور در شرکتهای گاز استان نسبت به تهیه و ساخت این برنامه با موضوعیت اجرای پروژه‌های عملیاتی؛ گازرسانی به مسکن مهر شهر‌ها و روستا‌ها و طرح‌های مهر ماندگار اقدام کرده و به زودی از شبکه یک سیما سراسری پخش خواهد شد.

وی گفت: حضور گروه خبری مهر ماندگار و تهیه گزارش و فیلم برداری از پروژه‌های اجرایی این استان و روند پیشرفت آنان سهمی از برنامهٔ تهیه شده مهر ماندگار خواهد بود.

وی تصریح نمود: امیداست با تلاش بی‌وقفه این عزیران در تهیه این برنامه گامی مثبت در جهت صرفه جویی و بهینه مصرف کردن گاز طبیعی باشد.

رییس روابط عمومی در خاتمه گفت: تهیه و ساخت برنامه‌های تلویزیونی بسیار مشکل و سختی‌های خاصی دارد و امیدوایم تهیه کنندگان این برنامه موفق بتوانند فعالیت‌ها و تلاش‌های سخت کوشانه مدیران؛ مسولان و مهندسان را ارج داده و سختی و سنگینی این مسولیت مهم را از دوش آنان برداشته ویا سبک‌تر نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر