کد خبر: 6429 A

همزمان با برگزاری جشنواره

در راستای گسترش و نشر فرهنگ رضوی همزمان با حضور خدام حرم رضوی در استان کرمان سی خبرنگار و عکاس، انعکاس خبری برنامه های جشنواره" زیر سایه خورشید " را بر عهده دارند.

کرمان- ایلنا: در راستای گسترش و نشر فرهنگ رضوی همزمان با حضور خدام حرم رضوی در استان کرمان سی خبرنگار و عکاس، انعکاس خبری برنامه های جشنواره" زیر سایه خورشید " را بر عهده دارند.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی ستاد برگزاری جشنواره، انکوتی مدیر روابط عمومی ستاد برگزاری جشنواره با اشاره به نقش و تاثیر و اهمیت حوزه رسانه در اثر بخشی و گسترش فعالیت های فرهنگی مذهبی گفت: ستاد خبری جشنواره معنوی و مردمی "زیر سایه خورشید " در استان کرمان تشکیل شده است.

وی با اعلام اینکه 30 خبرنگار و عکاس خبری از شهرستان های کرمان، بردسیر و بم با ستادخبری جشنواره " زیر سایه خورشید "همکاری می کنند، خاطر نشان کرد: با بهره مندی از رابطان موثر رسانه ای به خوبی می توان استقبال مردم کرمان از برنامه های ویژه دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) و فضای شور و نشاط معنوی مردم و مسئولان در استان را با ویژگی بومی به تصویر کشید.

انکوتی گفت: جشن های مردمی " زیر سایه خورشید " همزمان از 28 شهریور ماه تا 7 مهر ماه سال جاری در 100 شهر از 22 استان کشور و 12 شهر از 4 کشور جهان در حال برگزاری است

وی افزود: امید واریم با تشکیل ستاد خبری جشنواره " زیر سایه خورشید " در کرمان کلیه برنامه های مربوط به طرح جشنواره اعم از ورود کاروان خدام به کرمان و حضور خادمین حرم رضوی در اماکن مختلف برای برگزاری جشن ها و ایجاد فضای معنوی سرشار از عطر رضوی را به خوبی انعکاس دهیم.

وی تصریح کرد: حضور در جشن بزرگ " زیر سایه خورشید " و جشن های شکوفه های نور ویژه دختران و آفتاب مهربانی ویژه دانشجویان، حضور در مدارس، بیمارستان ها، گلزارهای شهداء، شرکت در نماز جمعه، حضور در جشن گلریزان ستاد دیه استان، دیدار با خانواده های معظم شهیدان و جانبازان و بازدید از موسسه خیریه کرمانیان و دیدار با ایتام و کودکان بی سرپرست بخشی از برنامه های در نظر گرفته شده برای 3 روز حضور خدام حرم رضوی در استان کرمان است.

وی ضمن تشکر از همکاری اصحاب رسانه استان کرمان، بیان داشت: تمام فعالیت های رسانه ای در ستاد جشنواره به صورت افتخاری است و خبرنگاران با اعتقاد قلبی و نیت خالص بصورت خود جوش در جهت گسترش و تعمیق فرهنگ رضوی در جامعه به انعکاس این رویداد مهم در استان می‌پردازند.

خادمان حرم رضوی از چهارشنبه 5 مهرماه جاری برای برگزاری جشن های مردمی " زیر سایه خورشید " به مدت سه روز به کرمان سفر می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر