کد خبر: 72972 A

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان:

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان گفت: اساتید در دانشگاه‌ها نقش حائز اهمیتی داشته و می‌توانند در بحث انتخابات بسیار اثر گذار عمل نمایند.

کرمان-ایلنا: حجت الاسلام و المسلمین علی توکلی گفت: اساتید دانشگاه نقش بسزایی داشته و به جهت ایجاد جو مثبت و یا منفی نقش مهمی در میان قشر دانشجو می توانند ایفا نمایند.

به گزارش ایلنا از کرمان؛ وی در جلسه با روسای دانشگاههای استان کرمان پرسش و پرسشگری را حق جوانان و دانشجویان دانست و اظهارداشت: جوانان و دانشجویان به لحاظ شرایط سنی همواره پرسش و سوال دارند و این وظیفه ماست که جواب‌های مستدل و قانع کننده‌ای برای پرسش‌های آنها داشته باشیم.

رئیس کل دادگستری استان برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی را بسیار خوب و مثمرثمر ارزیابی کرد و بیان داشت: اما این کرسی‌ها باید در چارچوب تعیین شده برگزار و مدیریت شود تا فضا به سمت تخریب، توهین و سیاه نمائی پیش نرود.

وی یادآورشد: مجری برنامه کرسی‌های آزاد اندیشی نیز در دانشگاههای نقش بسیار زیادی در کنترل این برنامه دارد و می‌تواند از جهت گیری‌های خلاف واقع و سوء، جلوگیری به عمل آورد.

وی با اشاره وجود تهدیدها در بخشهای مختلف، عنوان داشت: باید با درایت، مدیریت و تدبیر، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.

وی خاطرنشان کرد: خلق حماسه در انتخابات آینده توسط مردم صورت خواهد گرفت و نقش مسئولین و مدیران در این امر حمایتی است.

حجت الاسلام و المسلمین توکلی با اشاره سابقه برگزاری خوب و با شکوه انتخابات گذشته در استان کرمان ابراز امیدواری کرد: انتخابات پیش رو نیز عرصه دیگری از درخشش استان کرمان در این زمینه باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر