کد خبر: 11008 A

مدیرعامل یک شرکت که با جعل گواهی مرتکب 286 میلیون ریال فرار مالیاتی شده بود، با هوشیاری پلیس آگاهی استان کرمانشاه دستگیر شد.

ایلنا - کرمانشاه: رییس پلیس آگاهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فرار مالیاتی مدیرعامل یک شرکت با مشخصات معلوم، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی این پلیس قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، سرهنگ جهانفر افزود: بررسی های ماموران حکایت از آن داشت متهم طی سالهای 1389 و 1390 با ارائه اسناد و مدارک غیر واقعی مرتکب بیش از 286 میلیون ریال فرار مالیاتی شده است.

سرهنگ جهانفر ادامه داد: با کار اطلاعاتی ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی محل سکونت متهم شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

وی تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه جعل و فرار مالیاتی بود، اما در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس لب به اعتراف گشود و از بزه انتسابی مبنی بر جعل گواهی پرداخت مالیاتی جهت فرار از پرداخت مالیات پرده برداشت.

رییس پلیس آگاهی انتظامی استان کرمانشاه در خاتمه خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر