کد خبر: 11016 A

استاندار کرمانشاه:

اداره پست استان می تواند بسیاری از خدماتی را كه توسط ادارات مختلف صورت می گیرد به مردم جامعه ارائه كند.

ایلنا - کرمانشاه: استاندار كرمانشاه گفت:در جمع مدیران، مسولین و كارشناسان اداره کل پست استان، با تبریك فرارسیدن روز جهانی و هفته پست افزود: پست هر چه قدر بتواند كه در كاهش هزینه ها و زمان نقش آفرینی كند با موفقیت های بیشتری همراه خواهد بود، زیرا اداره پست می تواند در بسیاری از فعالیت ها به ایفای نقش بپردازد.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، سید دادوش هاشمی افزود: افراد و كاركنان اداره پست باید به دانش و علم روز مجهز شوند تا قادر به ارائه خدمات وسیع تری به جامعه باشند.

استاندار كرمانشاه تاكید كرد: اداره پست استان باید خدماتی را كه توسط دستگاه ها ارائه می گردد احصاء نموده و با برنامه ریزی دقیق، این خدمات را با نظم و سرعت بیشتری به مردم جامعه ارائه نماید.

هاشمی با بیان اینكه با سهل و آسان شدن ارائه خدمات زمینه های بالندگی جامعه محقق می شود، گفت: سهل و آسان شدن ارائه خدمات منجر به كاهش مراجعه مردم به ادارات و در نتیجه كاهش بار ترافیكی و كاهش هزینه ها خواهد شد، بنابراین باید تلاش شود كه با تشكیل یك تیم كارشناسی قوی نسبت به تسریع در ارائه خدمات به مردم با احصاء نمودن فعالیت سایر بخش ها و انجام دادن این خدمات به مردم از طریق اداره پست اقدام كرد.

استاندار كرمانشاه همچنین نقش اداره پست را در شناساندن ظرفیت ها و پتاسیل های استان به مردم كشور و جهان با زدن برچسب هایی از جاذبه های مختلف استان در مرسولات پستی بسیار مهم ارزیابی كرد و خاطر نشان ساخت: اداره پست همچنین می تواند در ارتقاء فرهنگ شهر نشینی و فرهنگ كار و صرفه جویی در هزینه های مردم به نقش آفرینی بپردازد.

استاندار كرمانشاه تصریح كرد: باید برنامه ریزی های دقیق به سمت ارائه خدمات پستی بصورت مدرن برویم و خدمات برتر و ویژه از سوی اداره پست استان صورت گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر