کد خبر: 11096 A

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه خبر داد:

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از ارتقا سیستم اتوماسیون اداری این اداره خبر داد.

ایلنا - کرمانشاه: مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: در راستای توسعه فناوری های اطلاعاتی سیستم اتوماسیون اداری در گمرك كرمانشاه به سیستم تحت وب ارتقا یافت.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، علی سعدالدین افزود: یكی از مهمترین برنامه های فعلی گمرك گام برداشتن در راستای توسعه استفاده از امكانات و فناوری اطلاعات به عنوان یكی از محورهای اصلی طرح جامع گمرك نوین است.

وی تاکید كرد: این سیستم با هدف افزایش بهره وری، امنیت، دقت، افزایش سرعت گردش مكاتبات، كاهش هزینه ها و تسهیل در كار ارباب و رجوع برای گمرك كرمانشاه پیاده سازی شده است.

مدیركل گمركات استان كرمانشاه، ایجاد بانك های اطلاعاتی مطابق نیاز سازمان به همراه گزارش های متنوع و مدیریت اسناد را از نقاط قوت این نرم افزار عنوان كرد و افزود: در این نسخه ارتباط با عملیات بایگانی، اداری و فنی دبیرخانه و گردش مكاتبات، امكانات بسیار برای طراحی بانك های اطلاعاتی، طراحی فرم های ورود اطلاعات و گردش فرم در سازمان در نظر گرفته شده است.

سعدالدین در پایان با اشاره به راه اندازی سامانه جامع قضایی در گمرك پاوه گفت: در راستای اجرای طرح جامع گمرك نوین سامانه جامع قضایی در گمرك پاوه راه اندازی شد و هدف از اجرای این طرح ماشینی كردن امور گمركی و ارایه تسهیلات بهتر به مراجعه كنندگان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر