کد خبر: 1127 A

عظیمی:

فرماندار جوانرود از بهره برداری 15 پروژه عمرانی در هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

جوانرود ـ ایلنا: مصطفی عظیمی در نشست هماهنگی برنامه های هفته دولت افزود: این پروژه ها شامل بهسازی و آسفالت راه روستایی، اجرای طرح هادی، تكمیل و توسعه بوستانها، احداث زمین ورزشی در روستاها، افتتاح ساختمان پزشكان و اصلاح شبكه آب شرب است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از جوانرود، فرماندار جوانرود تصریح كرد: همچنین در هفته دولت عملیات چند پروژه دیگر از جمله تصفیه خانه جوانرود، بوستان كوهستان، جابجایی ایستگاه پمپاژ سفید برگ و احداث فضای آموزشی با پنج میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار آغاز می شود.

عظیمی با بیان اینكه سال گذشته برای افتتاح پروژه ها در هفته دولت بیش از 11 میلیارد و 490 میلیون ریال هزینه شده است، اظهار داشت: این رقم امسال در هفته دولت نسبت به سال گذشته 95 درصد رشد را نشان می دهد.

وی ادامه داد: 192 پروژه عمرانی سال گذشته نیز با 187 میلیارد و 850 میلیون ریال و با 73 درصد پیشرفت فیزیكی در حال اجراست.

فرماندار جوانرود یادآور شد: همچنین 64 پروژه مصوب سفر مقام معظم رهبری با بیش از 238 میلیارد و 150 میلیون ریال اعتبار ظرف سه سال آینده در این شهرستان به بهره برداری می سد.

عظیمی گفت: غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا، سركشی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان، تجلیل از مدیران و كارمندان نمونه ادارات و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه های این شهرستان در هفته دولت است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر