کد خبر: 12805 A

مدیرکل ارشاد استان کرمانشاه:

اختتامیه جشنواره مهمان مهر 29 مهر ماه در مجتمع فرهنگی هنری انتظار با تقدیر از برگزیدگان جشنواره برگزار می شود.

ایلنا - کرمانشاه: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: اختتامیه جشنواره مهمان مهر 29 مهر ماه در مجتمع فرهنگی هنری انتظار با تقدیر از برگزیدگان جشنواره برگزار می شود.

به گزارش ایلنا حجت الاسلام محمد آفتابی افزود: این جشنواره روز شنبه ساعت 9 صبح با حضور اصحاب فرهنگ و هنر استان و برگزیدگان جشنواره برگزار خواهد شد که از 30 نفر از برگزیدگان جشنواه تقدیر می شود.

آفتابی بیان داشت: در مجموع بیش از 500 اثر در زمینه های شعر، دل نوشته و خاطره، نقاشی، وبلاگ نویسی و خوشنوسی با محوریت اشعار مقام معظم رهبری به جشنواره ارسال شد که پس از بررسی هیات داوران 18 اثر به عنوان آثار برتر جشنواه معرفی و 12 اثر نیز شایسته تقدیر اعلام شد.

وی در خصوص این جشنواره افزود: آثاری که به جشنواره ارسال شده بار دیگر خاطرات شیرین سال گذشته را برای ما زنده کرد و شور سال گذشته را بار دیگر برای ما تداعی کرد.

آفتابی همچنین سفر مقام معظم رهبری را پرخیر و برکت عنوان کرد و افزود: در حوزه فرهنگ و هنر در این استان از لحاظ زیرساختهای فرهنگی و هنری تحرک و جهش خوبی صورت خواهد پذیرفت و زیرساختهای فرهنگی استان را تقویت خواهد کرد، چرا که اعتباری که در سفر مقام معظم رهبری در استان برای حوزه فرهنگ مصوب شد مربوط به گسترش زیرساختهای استان بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر