کد خبر: 1545 A

حسینی:

مسئول كمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی بیست و یكمین اجلاس سراسری نماز با اشاره به اهمیت و جایگاه این اجلاس، بازتاب آن را فرامنطقه‌ای دانست.

کرمانشاه ـ ایلنا: سیدنورالله حسینی، با اشاره به اهمیت و جایگاه اجلاس سراسری نماز، گفت: به جهت جایگاه و اهمیت این اجلاس برنامه‌های جامعی درخصوص اطلاع‌رسانی آن انجام گرفته كه چاپ پوسترهای تبلیغاتی به تعداد 15 هزار عدد و ارسال آن به سراسر كشور اعم از استانداری‌ها، مراكز ستاد اقامه نماز و وزارتخانه‌ها همچنین ساخت و تدوین 2 تیزر تبلیغاتی اجلاس و پخش در شبكه‌های سراسری از تاریخ 15 تیرماه تاكنون درخصوص بحث فراخوان مقالات و تبلیغات اجلاس صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مسئول كمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی بیست و یكمین اجلاس سراسری نماز افزود: این اجلاس قطعاً بازتاب فرامنطقه‌ای خواهد داشت و با توجه به بازدید و بررسی ستاد مركزی اقامه نماز كشور در سطح خیلی بالایی برگزار می‌شود كه حضور مقامات عالی كشوری و لشكری مبین كیفی بودن اجلاس یاد شده است.

مسئول روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری كرمانشاه درخصوص اطلاع‌رسانی بیست و یكمین اجلاس سراسری نماز در سطح كشور افزود: اطلاع‌رسانی در سطح كشور صورت گرفته كه به طبع این وسعت، گسترده و وسیع بوده است البته شیوه‌هایی نیز برای این اطلاع‌رسانی در نظر گرفته شده كه از طریق ستاد اقامه نماز كشور به سایر ادارات و استانداری‌ها ابلاغ شده و شیوه دیگر آن اطلاع‌رسانی از طریق اصحاب رسانه و خبرگزاری‌ها و همچنین روزنامه‌های سراسری و محلی و در كنار آن پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری، همچنین نصب بنر تبلیغی و تبلیغات در برخی پایگاه‌های خبری بوده است.

حسینی تصریح كرد: پیش‌بینی می‌شود با توجه به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری بیست و یكمین اجلاس سراسری نماز در كرمانشاه همانطور كه مقامات ذی‌ربط عنوان کرده‌اند یكی از بهترین اجلاس‌های نماز در طول بیست سال گذشته خواهد بود.

مسئول كمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی بیست و یكمین اجلاس سراسری نماز اظهار كرد: با توجه به كارگروه‌هایی كه تشكیل شده و وظایفی كه بر عهده كمیته‌های متعدد كاری قرار گرفته است و در رأس آن كمیته‌ها، استانداری فعالیت دارد و در كنار آن تبلیغات اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه‌های آزاد و ملی، آموزش و پرورش، هلال احمر و شهرداری كه زیر مجموعه استانداری هستند برای هرچه باشكوه‌تر برگزار شدن اجلاس مذكور این كارگروه‌ها فعالیت مستمر و شبانه‌روزی دارند.

حسینی در پایان گفت: در این اجلاس میهمانان شاخصی حضور خواهند داشت كه نماینده مقام معظم رهبری و رئیس جمهور، همچنین مراجع تقلید و وزرا در كنار آن ائمه جمعه سراسر كشور، آیات عظام و استانداران سراسر كشور از جمله این میهمانان خواهند بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر