کد خبر: 1586 A

براندیشه خبر داد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از وجود 12 کاریابی غیردولتی در این استان خبر داد.

کرمانشاه ـ ایلنا: مهندس سهراب براندیشه با اشاره به وظایف کاریابی های غیر دولتی دارای مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاوره شغلی، صدور کارت کاریابی و معرفی بکار جویندگان کار از جمله وظایف این کاریابی هاست.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: در حال حاضر تعداد هفت کاریابی غیر دولتی در سطح شهر کرمانشاه و پنج کاریابی غیر دولتی در شهرستانهای اسلام آباد غرب، صحنه، سنقر و هرسین آماده ارایه خدمات می باشند.

مهندس براندیشه اعلام داشت: اسامی، آدرس و شماره تماس کاریابی های غیر دولتی دارای مجوز استان کرمانشاه در سایت اینترنتی این اداره کل به نشانی www.kar-kermanshah.ir درج شده است و مردم بایستی خدمات مورد نیاز خود را صرفا از طریق این کاریابی ها دریافت دارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از نظارت مستمر و همه جانبه بر کار کاریابی ها نیز خبر داد و گفت: ما در قالب نظارتهای زمانبندی شده و نامحسوس از کار کاریابی ها بازدید می نماییم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مقوله اشتغال اتباع خارجی پرداخت و اظهار داشت: بر اساس قانون کار اتباع بیگانه بدون داشتن روادید و پروانه کار حق کارکردن در ایران را ندارند.

وی افزود: در خواست های کارفرمایان برای بکارگیری نیروهای خارجی در جلسات هیات فنی اشتغال اتباع خارجی بررسی و اقدامات لازم در خصوص صدور پروانه کار انجام می پذیرد.

وی ادامه داد: یکی از اساسی ترین شروط برای صدور مجوز کار اتباع خارجی آموزش مهارت و تخصص این اتباع به نیروی کار ایرانی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر