کد خبر: 16127 A

حسینی:

در حال حاضر مهمترین مشکل در شهرستان سرپل ذهاب موضوع بیکاری است و این مهم حل نمی شود جز با فعال کردن واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی این شهرستان.

سرپل ذهاب ـ ایلنا: نماینده مردم شهرهای قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در شورای اسلامی، عصر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان سرپل ذهاب گفت: در حال حاضر مهمترین مشکل در شهرستان سرپل ذهاب موضوع بیکاری است و این مهم حل نمی شود جز با فعال کردن واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی این شهرستان.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سرپل ذهاب، سید فتح الله حسینی کشاورزی را مهمترین عامل در ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد، تاکید کرد: اگر مسئولان بتوانند برنامه ریزی بهتری در بخش کشاورزی داشته باشند، بی شک می توان با استفاده از این پتانسیل بخش مهمی از آمار بیکاری را در این شهرستان پایین آورد.

عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: بخشی از شهرستان سرپل ذهاب با اقلیم کردستان عراق هم مرز است و همین موضوع می تواند زمینه ایجاد بازارچه مرزی را در این شهرستان محقق کند و این برنامه نیز می تواند سهم مهمی در اشتغال منطقه داشته باشد.

حسینی در پایان گفت: برای ایجاد بازارچه در شهرستان سرپل ذهاب نیاز به تصمیم گیری و برنامه ریزی منسجم و دلسوزانه مسئولان استانی داریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر